Microsoft LifeCam HD-3000 incelemesi Gerçek HD

Oynat Microsoft LifeCam HD-3000 Popüler sohbet yazılımlarının hemen hepsiyle uyumlu LifeCam HD-3000 ile uzaktaki sevdiklerinizi 'gerçekten' görmenin hazzını yaşayabilirsiniz.
CHIP ONLINE Notu
85
Özetle

Popüler sohbet yazılımlarının hemen hepsiyle uyumlu LifeCam HD-3000 ile uzaktaki sevdiklerinizi 'gerçekten' görmenin hazzını yaşayabilirsiniz.

Gerçek HD

Bize günümüzün popüler kavramı 3G'den çok önceleri uzaktaki sevdiklerimizle görüntülü görüşebilme imkanı sunmuş olan internet, kuşkusuz iletişim araçlarımızın başında geliyor. Diğer taraftan, görüntülü görüşme yapabilmek için bir web kamerasına sahip olmak şart. Sevindirici olan ise, günümüzün popüler cihazları dizüstü bilgisayarlar ve netbooklar standart olarak dahili bir web kamerası ile geliyorlar. İşte bu noktada, bunların görüntü kalitesinden kaçımızın memnun olduğu sorusu karşımızda çıkmakta. Microsoft da böyle düşünmüş olacak ki, yeni web kamerası LifeCam HD-3000'i üretmiş. Logosoft tarafından test merkezimize gönderilen ürünün en önemli özelliği ise yazılım desteği olmaksızın 720p HD çözünürlük sunması. Herhangi bir ek sürücü kurulumu gerektirmeyen ve böylece bilgisayarınıza bağlar bağlamaz kullanmaya başlayabileceğiniz LifeCam HD-3000, yanında gelen CD'sinden yükleyebileceğiniz Microsoft LifeCam yazılımı ile çeşitli çözünürlüklerde fotoğraf ve video çekmenizi de mümkün kılıyor. Yeni LifeCam ayrıca benzersiz tutturma ayağı sayesinde her türden yüzeye kolayca tutturulabilmesiyle de oldukça beğenimizi kazandı.

Microsoft LifeCam HD-3000 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Microsoft LifeCam HD-3000
Ürün Türü Web kamerası
CHIP Online Notu 85
Üretici Microsoft
Teknik Detaylar
Algılayıcı 720p CMOS
Çözünürlük 720p video, 4 MP fotoğraf (İnterp.)
Arabirim USB 2.0
İşletim sistemi desteği Windows XP, Vista ,7
Dahili mikrofon Gürültü önleme özellikli mikrofon
Diğer Otomatik odaklama, TrueColor, Tak & Çalıştır

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

gerçekten harika bir kamera.

gercektende harika zaten kameralar cok eski kalmıstı bulanık göruntulerle ugraşıyorduk internette bence hd kameralar gec bile kaldı

Sen de yorum yaz