MSI VR620 incelemesi Hem iş hem eğlence

Hem iş hem de eğlenceyi uygun fiyata arıyorsanız MSI VR620'ye göz atmanızda fayda var.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Uzun pil ömrü
  • 7.1 ses desteği
  • HDMI çıkışı yok
MSI'ın 16" boyutundaki dizüstü bilgisayarı ilk bakışta sade bir tasarıma sahip. Ürünün kapağı MSI'ın okyanus dalgaları adını verdiği bir desenle kaplı. Nümerik klavyesi de bulunan üründe 3 adet kısa yol tuşu bulunuyor. Bunun yanı sıra 3 adet USB yuvası, bir adet D-Sub çıkışı ve SD kart okuyucu da ürünün diğer özellikleri. 16 inçlik, 1366 x 768 çözünürlüğe sahip ekranı sayesinde bu üründe film seyretmek oldukça keyifli. Ayrıca üzerinde bulunan 7,1 kanal destekli Realtek HD ses işlemcisi ile stereo hoparlörleri sayesinde tatmin edici bir performans elde edebiliyorsunuz. Ürünle 720p HD filmleri rahatça seyredebilirsiniz. Bu performansı gösterebilen bir üründe bir HDMI çıkışı bulunmasını beklerdik. Ürünün tümleşik grafik kartından dolayı yüksek performans gerektiren oyunlarda kullanıcıyı tatmin edemeyeceği bir gerçek. PC Mark Testimizden 2667 puan alan ürün bu sayede iyi bir iş ve eğlence makinesi olduğunu bize kanıtladı. Pil testlerimizde ortalama 2,5 saatlik bir performans sergileyen ürün çok ısınmıyor. Uygun bir fiyatla piyasaya sürüleceğini tahmin ettiğimiz dizüstü maalesef çok dar bir klavye tasarımına sahip ve kullanmaya alışması zaman alıyor.
Özetle

Hem iş hem eğlence arayanların ihtiyaçlarına cevap verebilen mSI Vr620, güçlü bir performansa sahip.

MSI VR620 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli MSI VR620
Ürün Türü Notebook
CHIP Online Notu 68
Üretici MSI
Teknik Detaylar
İşlemci Intel Pentium Dual CPU T3400, 2.16 GHz
RAM 2048 DDR2
Sabit disk 500 GB
Ekran 16", GM45, 32 MB
Boyut 375 x 245 x 30 mm
Ağırlık 3,4 kg (pil dahil)

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

3.4 kg olduğuna emin misiniz
2.4 kg olması gerekirdi

he de geç yaa

teknik detaylarda inceleme gibi konularda ekran kartı gibi en önemli kısmı atlamışsınız

bende vr601 var ve gayet memnunum MANYAK GİBİ yükleniyorum makinaya ama banamısın demiyor. 3d max ile biraz vasat bile olsa 3d çizim yapılabiliyor ve ultra fractal programını gayet iyi çalıştırıyor. Hele ben güvenlik konusunda aşırı titizim ve comodo internet security - comodo memory firewall - 3d çoklu masa üstü - antivir - verification engine (sahte web adreslerine gitmeyi engeller) nuonsoft pencere yöneticisi - advanced system care - bunların hepsi açık sistem tepsisinde ikondan geçilmiyor ve bunlara birde ses ve görüntü sürücülerinin ikonları ağ balantısı güç göstericisi de açık ---

VE BEN ÇOOOK MEMNUNUM - hemde vista starter yüklü ben programları sistem tepsisine saklayarak 3 den fazla program da açıyorum ve çok düzgün çalışıyor - kitlenme namına bir şey yok...!!!

WINDOWS 7 RC ile çoook iyi çalışmıştı ve ben bu makinama bir WINDOWS 7 alacağım

ama tek kötü tarafı 2 gb destekliyor üstünü desteklermi denemek lazım teknik servisiyle de görüştüm onlarda aynısını söylediler. Alınca bu makinayla evlenirsiniz aşırı uçuk kaçık oyunlar oynamayı beklemeyin ama ben need for speed ve TmNationsForever' ı takılmadan oynuyorum ve diğer 3d oyunlarda pek takılmıyor.

ben bu makinayı sadece borsa işlemlerimi yapmak için almıştım hemde 12 taksit ve 780 liraya ve o günden sonra bir daha bu fiyata bulamadım bu makina ozaman indirimdeydi ve yanında bir de 1 gb ram vermişlerdi hediye olarak.

ihtiaçlar doğrultusunda kullanıldığında iyi bir makina

saygılar

Sen de yorum yaz