Packard Bell Easynote NS11 incelemesi Sandy Bridge

CHIP ONLINE Notu
85
Özetle

Packard Bell USB 3.0 desteği sunmayı başarabilen zengin özellikli, performanslı ve hafif bir dizüstü bilgisayar.

Daha yüksek bir performans sunmasına daha düşük bir güç tüketimi.

Nihayet Sandy Bridge işlemcili dizüstü bilgisayarlar Test Merkezi'mize konuk olmaya başladı. İlk nesil Core işlemcilere göre daha yüksek bir performans sunmasına karşın daha düşük bir güç tüketimine sahip olan Sandy Bridge işlemciler, mimarileri gereği ısınma konusunda daha iyi bir performans sunuyorlar. 14"lik NS11 ürününde Sandy Bridge kullanan Packard Bell ise, kullanıcılara hafif fakat performanslı ve taşınabilir bir dizüstü bilgisayar sunuyor. 2.35 Kg ağırlığında olan üründe Intel'in işlemciye gömülü GPU'su Intel HD Graphics 3000 yer alıyor. 1080p video oynatmadan 3D masaüstü uygulamalarına kadar birçok alanda tatminkâr performans sunan üründe harici bir NVIDIA ekran kartı da unutulmamış. Üstelik NVIDIA'nın Optimus teknolojisi sayesinde iki ekran kartı arasında geçiş yapmak için herhangi bir ayar yapmaya veya tuşa basamaya gerek kalmıyor. NVIDIA'nın ekran kartı sürücüsü, 3D uygulamaları otomatik olarak algılayıp kendi kendine devreye giriyor. Bu da bilgisayarın gereken grafik uygulamaları ve oyunlarda daha yüksek bir performans sunarken pil ömrünü de uzun tutmayı mümkün kılıyor. Ürünün oyun performansı da tatmin edici.

Packard Bell Easynote NS11 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Packard Bell Easynote NS11
Ürün Türü Notebook
CHIP Online Notu 85
Üretici Packard Bell
Teknik Detaylar
Ekran 14" 1366 x 768 LED
İşlemci Core i3/i5
Bellek 4 GB DDR3
Sabit Disk 320-750 GB SATA
Kablosuz erişim 802.11b/g/n, Bluetooth 3.0
Ağırlık 2.35 Kg

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

yav inceleme yapmışsınızda şimdi bu işlemci serisi ne nereden çıktı bir önceki 460m ve 480m den farkı ne niye yeni bir seri olmasına rağmen ucuz ve niye koyuncu elektronik servis açısından en baba servis olmasına rağmen en baba markların distribütörlüğünü yapmıyor.

İ5 İşlemci serisi gerçekten muazzam. Birçok kişi isim yapmış markalardan ürün almayı tercih eder. sizlere önereceğim 3 marka vardır, Asus, Packard Bell, Acer. İ5 işlemci i3 e göre daha performanslı dır. tahmini bir fiyat vermem mümkün değil ancak, i3 ile i 5 arasında 300 tl gibi bir fark olacaktır. ancak i5 i aldığınıza da pişman olmuyacaksınız. Genel itibariyle anlatmak gerekirse packard bell gercekten guzel bır marka, kaliteli ve performanslı.

PACKARD BELL Easynote TE69-HW-102TK aldım 1500 tl.. hiç ısınmıyor, 10 saniyeyi bulmadan açılıyor. ben oyun oynamam sadece mail internet için kullanıyorum.. usb girişleri çok sıkı.. flash bellek sokmak o kadar zor ki, usb girişlerinde bi montaj hatası olduğunu düşünüyorum ama çalışma açısından usb portların sorunu yok.. şarjı da bi 3 4 saat gidiyo.. almadan sarjını kontrol edin ben vatan bilgisayardan bakmadan aldım.. eve geldim prize gren kablosu 3lü.. bizim memlekete uygun değil.. evde bi kablo vardı onu kullanıyorum.. daha değiştirmedim.. şimdi bi daha git gel bi sürü iş... siz almadan bi kablosuna bakın...

Sen de yorum yaz