Philips 40PFL8664H incelemesi İzlemenin ötesinde

Philips'in kendi geliştirdiği teknolojilerle mükemmel bir görüntü kalitesi sunuyor.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
Philips'in Test Merkezimize konuk olan yeni 40" LED LCD televizyonu 40PFL8664H, firmanın TV izlerken sunduğu arka aydınlatması Ambilight'ın Spectra sürümü ile geliyor. TV'de o anda izlediğiniz içeriğin renklerine göre arka aydınlatma sunan bu teknoloji çok daha keyifli bir TV tecrübesi sunuyor. Philips'in dikkat çeken diğer teknolojileri ise 4 trilyon renk skalası sunan Pixel Precise HD ve hareketli sahneleri keskinleştiren HD Natural Motion adını taşıyor. 100 Hz tazeleme hızına sahip olan 40PFL8664H'nin tepki süresi ise 3 ms. Tüm bunlar LED aydınlatma teknolojisi ile birleşince doğal olarak testlerimizde de Philips çok yüksek görüntü kalitesine imza atmayı başardı. Yine LED teknolojisinin ince üretimi mümkün kılması Philips'in TV'sinin 2.8 cm çerçeve kalınlığına inmesini sağlamış.
Özetle

TV'lerin artık internet ile bütünleştiği şu günlerde Net TV ve DLNA desteği ile gelen Philips, TV'yi yeniden tanımlıyor.

Philips 40PFL8664H Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Philips 40PFL8664H
Ürün Türü LCD Televizyon
CHIP Online Notu 85
Üretici Philips
Teknik Detaylar
Ekran LED LCD 40" / 102 cm
Parlaklık 450 cd/m²
Dinamik kontrast 80000:1
Tepki süresi 3 ms
Çözünürlük 1920x1080p
Bağlantılar Scart, 4xHDMI, YPbPr, USB, LAN

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Çok yetersiz bir inceleme.

Kesinlikle çok ama çok yetersiz bir analiz. Bu cihazın USB Media Player özelliği kötü olmakla birlikte; MKV'de oynatmıyor. Sesi sonuna yakına kadar açarsanız sürekli olarak cihaz kendini resetleyip yeniden açılmaya çalışıyor. Görüntü kalitesi mükemmel. Menü algılaması çok yavaş. vs...

bence cok vasat bır ınceleme urun hakkında hıc de bekledığım gıbı bır acıklama olmamıs

Sen de yorum yaz