Philips GoGear Action incelemesi Kablo derdine son.

CHIP ONLINE Notu
95
  • Kablolardan kurtaran tasarım
  • Uzun şarj süresi
  • Pedometre
  • Biraz alışmak gerekiyor.
Özetle

Philips GoGear Action güzel bir ürün. Kablo karmaşasını ortadan kaldırıyor. Hızlıca şarj edilip kullanılabiliyor ve dahası sporculara hitap ediyor. Eğer bir müzik çalardan tek beklentiniz müzikse tam anlamıyla size hitap edeceğini söyleyebiliriz. 22 gramlık ağırlığı ile kullanım sırasında varlığını unutturduğuna emin olabilirsiniz.

Müzik zevkinizi karışan kablolara teslim etmeyin; kablosuz müziğin keyfini yaşamaya başlayın!

Müzik çalar dendiğinde akla gelen şey bellidir. Müzik çalmakla görevli ve dosyalarınızı kopyalayabileceğiniz küçük bir oynatıcı ile kulaklık. Philips'in GoGear müzik çalar ailesinde bulunan Action modelinin ise daha farklı bir şekilde tanımlanması gerekiyor. Adından da anlaşılabileceği gibi aksiyon severlere hitap eden bir müzik çalar olan Philips GoGear Action'da herhangi bir kablo yok. Müzik çalar doğrudan kulaklığın içine gömülmüş durumda. Kulaklığın tasarımı da sizi rahat ettirecek türden ve kabloları tamamen hayatınızdan çıkartmayı sağlıyor. Kablolardan hoşlanmayanlar için önemli bir ürün olan Philips GoGear Action'ın spor yaparken müzik dinlemeyi sevenlerin de işini kolaylaştıracağını söyleyebiliriz.

Sıvıya ve toza dayanıklı olarak tasarlanan Philips GoGear Action'ın siyah, beyaz ve turuncu / beyaz renk seçenekleri var. Kapasite ise tüm modellerde 4 GB. Yaklaşık 900 parça sığdırılabiliyor. MP3, WAV, WMA, FLAC ve APE gibi dosyaları çalabilen üründe şarj işlemi beş dakikalık bir zamanda bile gerçekleşebiliyor. Beş dakikalık hızlı şarjla bir saatlik kullanım süresi elde edebilirsiniz. Küçük boyutlarına ve hafif yapısına rağmen ürünün kullanım süresi 12 saate ulaşıyor. 90 mAh'lık batarya görevini en iyi şekilde yerine getiriyor. Üzerinde bir ekran bulunmadığı için gerekli olan bilgiler kullanıcılara sesli olarak iletilebiliyor. 22 gramlık ağırlık gerçekten de çok başarılı.

Enseden dolaşan esnek bandıyla kullanım sırasında adeta varlığını unutturmayı başaran Philips GoGear Action'un tüm kontrolleri üzerine yerleştirilmiş tuşlar sayesinde gerçekleştiriliyor. Sol kulaklık üzerinde cihazı açma kapama ve parça atlatma tuşları var. Sağ kulaklık üzerindeyse ses seviyesi ayarı ve Philips'in üstün Full Sound ses teknolojisini devreye sokmayı sağlayan düğmeler yer alıyor. Full Sound sayesinde ses seviyesine ek olarak dinlediğiniz parçalardaki detayları da daha fazla hissetme şansınız bulunuyor. Tuşlara aynı anda basarak Shuffle gibi özellikleri açabilme şansınız da var. Spor severlere yönelik tasarlanmış olan kulaklığın adım sayar özelliği de dikkat çekici. Böylece sporunuzun sonrasında bilgisayar bağlantısı yaparak kaç adım koştuğunuzu ve kaç kalori yaktığınızı görüntüleyebilirsiniz. İdeal konfor için kutudan üç farklı boyda silikon ucun geldiğini de belirtelim. Öte yandan taşıma çantasının da kutu içeriğine eklenmiş olması önemli bir avantaj. Şarj işlemi için bilgisayarınızın USB arabiriminin kullanılması gerekiyor ve ihtiyaç duyulan kablo yine kutu içeriğinden geliyor.

Philips GoGear Action Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Philips GoGear Action
Ürün Türü MP3 Çalar
CHIP Online Notu 95
Üretici Philips
Firma Philips     (216) 522 18 20
Teknik Detaylar
Kapasite 4 GB
Desteklenen Türler MP3, WAV, WMA, FLAC, APE
FM Radyo Yok
Çalışma Süresi 12 Saat
Ağırlık 22 gram

Alternatifleri

Benzer ürünlerle karşılaşabilmeniz mümkün ama bahsi geçen noktada öncelikle Philips etiketi ve eşine zor rastlanan bir tasarım var. Kabloladan kurtulmak için ideal.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Sony nwz w262 yi tavsiye ederim

kesinlikle tavsiye etmiyorum ses düzeni çok az ben bu kadar sesin az oluğunu bileseydim sonynin ürününü alırdım piyasada sony bulamadığım içim aldım ve menün kalmadım..

sonynwz w262 evet kesınlıkle bu urunden ses kalıtesı olarak cok ustun.. ben 3 tane eskıttım nıtekım anladım kadarı ıle sony lerde genel bır uretım hatası var.. ve tamırı mumkun değil arkadaşlar.sony lerdekı sıkıntı yuzunden bu urunu aldım ses kotu sony kadar kalıtelı degıl vet ama kablolarla ugrasmaktan ıyıdır.

merhaba ürünün firmware kurulumu sitesinden kaldırılmış . elinde 1.1 ,2.02 benzeri setupları olan var mı?

üründe albüm atlama yok, elimde birde sony NWZ var albüm atlama onda var, ayrıca ses kalitesi daha iyi

Sony vardı bende 1,5 yıl sonra bozuldu ama firma hemen yenisini verdi,W262 hala kullanıyorum garantisi dolmadı hala...

Pedormeteri ayarlanmıyor. Araştırmadığım yer kalmadı. Firmware update yaptım dili çince oldu tam bir rezalet bgün gidip iade edeceğim.

Bu ürün 80 liraysa alınır mı sizce?

80liraya alınır ben aldım ses orta seviye yeterli spor yaparken güzel

ürün üretimden kaldırılmış.eldeki ürünlerden nereden bulabilirim ?bilgisi olan var mı?

Sen de yorum yaz

Turhost