Philips NP2900 incelemesi Philips NP2900: Benzersiz tasarım

Ek özellikleriyle arayı kapatıyor.

Oynat Philips NP2900 Kablolu veya kablosuz ağa bağlanarak bilgisayarınızdaki müzik parçalarınızı ve istediğiniz Internet radyosunu dinleyebilmenizi sağlayan bir ürün.
Internet radyosu, Rhapsody ve bağlı PC'ler gibi birçok kaynaktan yayın alabiliyor.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Ergonomik tasarım
  • Kapsamlı kumanda
  • Kullanımı kolay arayüz
Geçtiğimiz yıl Logitech Squeezebox Boom piyasaya çıktığında ağ tabanlı radyolar için yeni bir Standard belirlemişti. Pahalı olmasına karşın kaliteli ses sunan Logitech ilk defa dişli bir rakiple karşı karşıya. Philips NP2900 şimdiye kadar gördüğümüz renkli ekrana sahip olan ilk Wi-Fi radyosu ve yapacağınız işlemlerin çoğunu grafiksel arabirim kullanarak gerçekleştiren ürün müziklerinizin albüm kapağına kadar görüntüleyebiliyor. Internet radyosu, Rhapsody ve bağlı PC'ler gibi birçok kaynaktan yayın alabilen NP2900 Living Sound özelliğiyle boyundan çok daha büyük sesler çıkarabiliyor. İnternete bağlandıktan hemen sonra yazılımını yeni sürümüne güncelleyen ürün bu yeni sürümle birlikte kolay kullanım için arabirimi daha okunur bir duruma getirdi. Yaptığımız arama sonucunda Türkiye'deki radyo kanallarını da sorunsuzca bulup bağlanabilen ürün beraberinde gelen kumanda ile de kolayca kontrol edilebiliyor. Şarj adaptörü nispeten büyük olan ürünün üzerinde sadece dört adet tuş mevcut. Son olarak ürünle beraber gelen kumanda ile ürünün bütün özelliklerine kolayca ulaşabileceğiniz belirtelim.
Özetle

Kablolu veya kablosuz ağa bağlanarak bilgisayarınızdaki müzik parçalarınızı ve istediğiniz Internet radyosunu dinleyebilmenizi sağlayan bir ürün.

Philips NP2900 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Philips NP2900
Ürün Türü Hoparlör
CHIP Online Notu 68
Üretici Philips
Teknik Detaylar
Bağlantılar 3.5 mm, RJ 45, Coaxial, 802.11g/b
Çıkış gücü 30 Watt
Arabirim Analog giriş
Uzaktan Kumanda Var
Desteklenen uzantılar DRM'siz AAC (m4A), MP3, WMA, eAAC+, FLAC, Ogg Vorbis
Diğer Duvar aparatı

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

bluetooth da olsaydı süper olurdu...

Sen de yorum yaz