PHILIPS SNA6640 incelemesi ADSL yönlendirici

Philips SNA6640 sahip olduğu dört adet 100 Mbit ethernet bağlantısı ile toplam dört adet bilgisayarı kolayca internete taşıyabiliyor.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Kablosuz müzik aktarıcı kazanma şansı
  • 108 Mbps kablosuz ağ
  • Türkçe menü yok
Hızlı yönlendirici: Philips SNA6640 sahip olduğu dört adet 100 Mbit ethernet bağlantısı İle toplam dört adet bilgisayarı kolayca internete taşıyabiliyor. ADSL2+ standardına destek veren ürün, karşı tarafta da benzer Özelliklere sahip bir modem varsa, kablosuz ağ hızını 108Mbps'a kadar artırabiliyor. 802.1 lb/g destekli kablosuz ağ, aynı zamanda WEP yanında WPA,WPA2 gibi modern kablosuz güvenlik protokollerini de destekliyor. Tak - çalıştır desteği sayesinde ağ yapılandırmasının üzerinden de kolaylıkla gelinebiliyor. Dahili güvenlik duvarı, port yönlendirme gibi standart Özellikler de tabu ki sizi web aravüzünde beklivor. Kutudan üzerin-de "tebrikler" yazılı bir kağıt çıkarsa ve siz bu kağıttaki seri numarasını Phİlİps tüketici danışma merkezine elektronik posta göndererek bildirirseniz, size ücretsiz olarak bir Philips kablosuz müzik aktarıcı gönderiyorlar. SONUÇ: Philips SNA6640 ADSL2+ desteği, uygun şartlarda 108 Mbps'e çıkabilen kablosuz ağ hızı ile göz dolduruyor.
Özetle

-

PHILIPS SNA6640 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli PHILIPS SNA6640
Ürün Türü Erişim Noktası
CHIP Online Notu 68
Üretici Philips
Teknik Detaylar
Arabirim 4 x Ethernet
ADSL standardı ADSL2+
Kablosuz güvenlik WEP, WPA, WPA2
Türkçe arabirim Yok
Diğer 108 Mbps kablosuz ağ
Kablosuz ağ 802.11b/g

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Fazla şişirmeye gerek yok sonuçta hepsi aynı işi görüyor. Ben 1024K ADSL'de isimsiz dandik bir modemle saniyede 125kb dosya çekme hızına ulaşıyorum :)

Eger sadece download yapacaksan evet ayni sey olabilir. Yarin disaridan evini izlemek, internette ftp den dosyalarini paylasmak, online video stream etmek, internet uzerinden pc den bagimsiz voip hizmeti aliyim dersen dandik modem yanabilir. Philips in iyi oldugunu soylemiyorum ki, bence degil kullandim testlerin biraz daha detayli olmasinda fayda var. birde 108 mbps isinin hikaye oldugunu, 802.11n in yeni standart olacagini bilmek gerek.

US ROBOTİCS AİRTEİS LYINKSIS D LİNK GİBİ MARKALARIN YANINDA PHİLİPS ÇOOOK VASAT KALIYOR.

bu modemi(6640'ı) ve sna 6500'u sürekli kurduran birisi olarak ben zoom dan veya robotics den vazgecmeyin derim...

HARİKA BİR SİTE FAYDALANMAYA ÇALIŞACAĞIM.TEŞEKKÜRLER.

herhangi bir modem iş görüyo

fiyatı normalinkilere göre biraz pahalı olsa gerek bunu bir dezavantaj oarak tanımlıyorum

ne gerenk var ki ne ya bende ki bana yeterde artar bile ama param olsa alırdım

anteni değiştirilemiyor.

kdv dahil 18 ytl

Sen de yorum yaz