Plantronics Discovery 925 incelemesi Çok Farklı

Kare tasarımı, taşınabilir şarj ünitesi ve değiştirilebilir kulaklık kaplaması ile Plantronics çıtayı yükseltiyor.

Oynat Plantronics Discovery 925 Kare tasarımı, taşınabilir şarj ünitesi ve değiştirilebilir kulaklık kaplaması ile Plantronics çıtayı yükseltiyor.
Daha önce hiçbir bluetooth kulaklıkta görmediğimiz bir harici pille geliyor.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Rahat kullanım
  • Konuşma süresi
  • Zengin aksesuar içeriği
Daha önce hiçbir bluetooth kulaklıkta görmediğimiz bir harici pille geliyor.

Trafik kanunlarımızın yeniden düzenlenmesiyle birlikte oldukça yay-gın olarak kullanılmaya başlanan bluetooth kulaklıklar hergün daha da gelişiyor. Sesle ilgili cihazlarda oldukça iddialı bir marka olan Plantronics'in Discovery 925 ürünü kare bir tasarıma sahip.Ürünün 3 adet silikon kulakiçi parçası sayesinde rahatça kullanabiliyorsunuz. Oldukça ince ve hafif olan ürün dış sesleri engellemede başarılı. Yalnız kullanırken kısa mikrofonu doğru bir açıyla konumlandırmaya dikkat etmelisiniz. Kulaklığın en çarpıcı özelliği iki farklı cep telefonuyla birden kullanılabilmesi. Hangi telefon çalıyorsa onu kullanıcısına yönlendiren ürün, bu sayede diğer aramayı kaçırmamanızı da sağlıyor.Ürünün ikinci hoş özelliği ise ürünle verilen bir aksesuar. Daha önce hiçbir bluetooth kulaklıkta görmediğimiz bir harici pille gelen ürün bu pilin üzerine oturtularak şarj edilebiliyor. Pil ise USB yuvasından şarj edilebiliyor. Üstelik deri kaplama olan pil aynı zamanda çok şık bir taşıma kabı görevini de görüyor. Performansından oldukça memnun kaldığımız ürün gerek telefonla eşleşme gerekse kullanım açısından oldukça pratik ve ürünü kısa sürede kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Özetle

Plantronics Voyager 925, 7 saate kadar kullanım süresi, performansı ve şarj bataryasıyla öne çıkıyor.

Plantronics Discovery 925 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Plantronics Discovery 925
Ürün Türü Bluetooth Kulaklık
CHIP Online Notu 68
Üretici Plantronics
Teknik Detaylar
Arabirim Bluetooth 2.0
Pil Lityum iyon
Konuşma süresi 7 saat
Mesafe 10 m
Ağırlık 8 gr
Diğer İki telefonla birden çalışabiliyor

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Ürünü yaklaşık 3 gün önce Hepsi burada sitesinden aldım. Her şeyi ile kullanışlı fiyat şu an uygun( ötv indirimi dolayısıyla). Sanki bluetooth kulaklık değil de mücevher almış gibi hissediyorsunuz ( biz beyler için iyi bir aksesuar olabilir kol düğmesi,saat,kravat iğnesi,cep dışında pek bir aksesuarımız yokta).

Ses kalitesi mükemmel değil yeterli.

Sıkıntı çektiğim konu ise açma kapama tuşu yok onun yerine üzerinde ki görüşme başlatma/bitirme tuşu üzerine basılı tutmanız gerekiyor bu yüzden kırılacak yada bozulacak gibi geliyor bana uzun süre basılı tutunca.Bir eksi ise bazen yüksek sesle konuşmak durumunda kalıyorsunuz araç içerisinde sorun değil de açık alanlar da yüzlerin aşağılar bakışlarla size çevrilmesi mümkün.

Artıları ise çok sık saklama ve sarj kabı,kutu içeriği yeterli,kulaktan çıkması çok mümkün değil ( feci şekilde sağa sola kafamı defalarca sallayarak ve de aptal durumuna düşerek denedim, rahat olun çıkmıyor), ne cim karnında bir nokta gibi ne de devasa boyutta olması güzel,cep telefonlarını tanıması ya da algılaması çok kısa.

Ancak iphone 3g'si olan iki arkadaşım var onların ceplerinde denedik dakikalarca, imkanı yok bağlanmıyor.Bu ürünle ilgili bir sorun değil tamamen iphone'un dandikliği.Zaten başka bir iphone sahibini bulmadan bluetooth'u kullanamıyorsunuz biliyorsunuzdur.

Bence para verip sonradan kenara atacağınız bir ürün değil oldukça kaliteli.Tavsiye ediyorum

Sen de yorum yaz