Razer BlackWidow Ultimate incelemesi Razer BlackWidow Ultimate: Klavye

CHIP ONLINE Notu
95
Özetle

Ana bağlantıya ek olarak bir adet daha USB bağlantısı ve kulaklık çıkışı / mikrofon girişi de kablo üzerinde bulunuyor. Kullanıcılar böylece klavyenin hemen sağ tarafında kolayca erişilebilen bir USB arabirimine sahip oluyor.

Mekanik tuşlarla tanışın

Oyun ekipmanlarında önde gelen bir marka olan Razer, mekanik tuşlara sahip yeni klavyesi BlackWidow Ultimate ile oyun düşkünlerine bambaşka bir dünyanın kapısını aralıyor. Klavyenin mekanik tuşlu olmasının bir takım avantajları var: Hiç şüphesiz dokunuş hissinin tamamen değişmesi ve her tuşun 50 gr'lık baskı hassasiyetine sahip olması büyük bir konfor sağlıyor. 2 mm'lik bir baskıda bile tuşlar sisteme ilgili komutu aktarabiliyor. Diğer ve en önemli özelliklerden biri de her bir tuşun sistemle kendi başına haberleşebilmesi. Böylece oldukça fazla sayıda tuşa aynı anda basılması gerektiğinde, standart klavyelere kıyasla avantajlı duruma geçiliyor. Razer BlackWidow Ultimate sisteme USB arabirimi üzerinden sisteme bağlanıyor ve olmazsa olmazlardan tuş aydınlatmasına sahip. 

Razer BlackWidow Ultimate Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Razer BlackWidow Ultimate
Ürün Türü Klavye
CHIP Online Notu 95
Üretici Razer
Teknik Detaylar
BAĞLANTI USB 2.0
TUŞ AYDINLATMA Var
KULAKLIK / MİKROFON GİRİŞİ Var
MAKRO TUŞU Beş adet
BOYUTLAR / AĞIRLIK 475 x 171 x 30 mm / 1500 gram

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Işıklı tuşlarının olması bir avantaj, eminim fiyatını görünce herkezin dudağı uçuklamıştır 289,00 TL + KDV :)) Uygun fiyatlı bi şeyler arayanlara "A4Tech G800" fiyatı ?50- ?60 geçmez.

bendede g510 var oda 230 lira felan o olmasa kesin bunu alırdım mekanik klavyede yazı yazmak harika bi duygu oyun oynamasındasn bahsetmiorm bile

gördüğüm en sorunlu klavye. yanına bile yaklaşmayın.

g800 falanla kıyaslama yapmayın arkadaşım. Mekanik klavye ayrı bir olay.

210 tl ye aldım d&r dan

sorunu ne arkadasım sorun yasamıssın ?

Sen de yorum yaz