Saitek Cyborg Evo Wireless incelemesi Kablosuz oyun zevki

Özetle

Oyun çubuğundan eziyet değil rahatlık bekleyenler için eşsiz bir ürün.

Joystick'ler simülasyon oyunları için ideal donanımlardır. Farklı oyun türlerini denemek ise çoğunlukla hüsranla sonuçlanır. Saitek'in kablosuz joystick'ini görene kadar biz de bu kanıdaydık.

Ancak joystick'in altındaki taşıma yuvasında duran ve taşınabilir bellek olan USB parçayı PC'ye takıp, CD'den yazılımı kurduktan sonra düşüncelerimiz değişti. Kutudan ilk çıkardığımız zaman alt yüzeyde yapışkan bir kısım bulunmaması da bizi rahatsız etmişti. Fakat oynamaya başlayınca yüzeye -yapışmasa da- rahatça oturduğunu gördük. 5'i tetik olmak üzere toplam 11 tuş içeren oluşan ürünün üzerinde 8 yönlü bir çubuk ve gaz kolu da yer alıyor. Yaklaşık 10 metre gibi oldukça yeterli bir mesafeden rahatça kullanılabilen donanımın üzerindeki minik ayar düğmeleri, ele oturmasını ve her iki elle kullananlar için farklı ayarlar yapılmasını sağlıyor. Bunun dışında beraberindeki yazılım ile tuşlara farklı işlevler atayabilmek ve kısayollar oluşturmak mümkün.

Saitek Cyborg Evo Wireless Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Saitek Cyborg Evo Wireless
Ürün Türü Joystick
Üretici Saitek

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Gerçekten çok güzel bir alet.Uçak oyunlarında insan bu aleti kullanınca kendini pilot zannediyor.Herkese tavsiye ederim.

Sen de yorum yaz

Turhost