Sonic Gear Enzo 500 incelemesi Güçlü ses

Oynat Sonic Gear Enzo 500 50 Watt RMS ses çıkışı ile boyundan büyük ses sunuyor.
Enzo 500'ün başarılı bir Bass performansı sunduğunu gözlemlerdik.
CHIP ONLINE Notu
68
  • Kaliteli Bass'lar
  • 50 Watt RMS
  • Koaksiyel yok
Özetle

Sonic Gear Enzo 500 piyasadaki rakiplerine nazaran özellikle Bass performansı ile öne çıkan ve evinizde kullanabileceğiniz başarılı bir ürün.

Enzo 500'ün başarılı bir Bass performansı sunduğunu gözlemlerdik.

50 Watt RMS ses çıkışı ile boyundan büyük ses sunuyor.

Test merkezimizde mercek altına aldığımız Sonic Gear'ın Enzo 500 modeli daha önce incelediğiniz 2.1 sistemlerden farklı olarak sınıfının üstünde bir çıkış gücüne sahip. Toplamda ortalama 50 Watt RMS çıkış sunabilen ürün (12.5W x 2 uydular, 25W subwoofer) yaklaşık 98 dB ses çıkışına sahip. En yüksek performansta ise ürün yaklaşık 60 Watt'a kadar güç tüketebiliyor. Genel olarak baktığınızda güç tüketimi açısından bu değerler kabul edilebilir sınırlar içerisinde kalıyor. 5.25" boyutlarında olan subwoofer'ın yan kısmında ise bir hava çıkış tüneli yer alıyor. Bass'ları güçlendiren bu tünel ve ahşap materyal sayesinde Enzo 500'ün başarılı bir Bass performansı sunduğunu gözlemlerdik. Masaüstü kullanım için tasarlanmış ürün maalesef duvara monte için gerekli kitlere veya vida girişlerine sahip değil. Ürünün uydu çıkışlarına verdiği gücü kıstırmalı bağlantılar ile sağladığını görüyoruz ki bu ileride bazı sorunlara yol açabilir. Ürünle beraber gelen kablolu kumanda sayesinde ürünü rahatça kullanabiliyorsunuz. Bunun yanında yine aynı kumanda üzerinde bulunan auxilary, kulaklık girişleri sayesinde kasanızın arkasına eğilmekten kurtuluyorsunuz.

Sonic Gear Enzo 500 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Sonic Gear Enzo 500
Ürün Türü Hoparlör
CHIP Online Notu 68
Üretici Sonic Gear
Teknik Detaylar
Hoparlörler 1 Subwoofer, 2 uydu
Toplam çıkış 50 Watt RMS
Uydu çıkışları 2 x 12.5 Watt
Subwoofer çıkışı 25 Watt
Kumanda Kablolu
Kontroller Ses, Bass

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

sonic gear bu ses konusunda piyasada bulunana markalar arasında kendini göstermeye başladı inanılmz teknoloji savaşı ses konusunda asla bitmeyecek gibi görünüyor.

Arkadaşlar sizce bunun yerine altec lansing VS2421 56W veya logitech Z323 daha alınabilir ve ses kaliteleri daha yüksek olan hopörlörler değil midir?

3 aydir kullaniyor gayet cok guzel gayet net bass sesi veriyor gayette fazla bilgisayar masami bile titretiyor oyun oynarken gayet gzl oluyor klavye titresimi hisettiriyor. piyasadaki 2+1 cok cok gzl

Sen de yorum yaz

Turhost