Sony Vaio VGN-CS118E incelemesi Sony Vaio VGN-CS118E: Çok şık

Hem taşınabilirlik hem de performans arayan kullanıcılara yönelik olan Sony, performansına uygun bir fiyatla satılıyor.

Oynat Sony Vaio VGN-CS118E Hem taşınabilirlik hem de performans arayan kullanıcılara yönelik olan Sony, performansına uygun bir fiyatla satılıyor.
Küçük boyutuyla çok daha rahat taşınabiliyor.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Şık tasarım
  • Yüksek performans
  • Yüksek taşınabilirlik
Biz yazmaya Sony'de tasarlamaya doymuyor. Test Merkezi'mizde gördüğümüz her Sony, tasarımıyla bizi etkilemeyi her zaman başarıyor. Intel'in Montevina platformuna bir örnek olan VGN-CS118E modeli yuvarlak hatları ve hemen altında bulunan beyaz ışığıyla ve piyano siyahı kaplamasıyla gerçekten de etkili görünüyor. Ürünün siyah dışında kırmızı, pembe ve beyaz renkleri de bulunuyor. Geçen ay incelediğimiz 16 inçlik VGN-FZ170JH modelinin 14 inçlik sürümü şeklinde düşünebileceğimiz Sony, donanımsal olarak çok farklı değil. Yalnız bu ürünün üzerinde Blu-Ray okuyucu bulunmuyor. Ayrıca küçük boyutuyla çok daha rahat taşınabiliyor. Ürünün üzerinde bulunan kontrol tuşları sayesinde film seyretmek son derece kolay. Kapağın hemen üst tarafında bulunan 1.3 MP'lik web kamerasına tek tuşla ulaşabiliyorsunuz. Mikrofonda kameranın yanında bulunuyor. Üzerinde üç adet USB yuvası bulunan ürün, Sony'nin yeni nesil ürünlerinde artık tipik hale gelen geniş klavye takımına sahip. 1.280 x 800 çözünürlüğü destekleyen parlak ekranının geniş bir görüş açısı var. Bluetooth bağlantı özelliği de bulunan ürün, ortalama iki saatlik kullanım süresi sağlıyor.
Özetle

Hem taşınabilirlik hem de perfor-mans arayan kullanıcılara yönelik olan Sony, performansına uygun bir fiyatla satılıyor.

Sony Vaio VGN-CS118E Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Sony Vaio VGN-CS118E
Ürün Türü Notebook
CHIP Online Notu 68
Üretici Sony
Teknik Detaylar
İşlemci Intel Mobile Core 2 Duo P8400 2.26 GHz
Bellek 3.072 MB DDR2
Sabit disk 290 GB
Ekran 14,1 inç, Mobile Intel 4 serisi, 128 MB
Boyut 340 x 240 x 30 mm
Ağırlık 2,9 kg

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

-yüksek fiyat

yuksek fiyat Türkiye için ama kalite akıyor her tarafından

kaliteli olsa kaç yazar o fiyata gidip de onu almam yani
enayimiyim

fiyatı nerede yazıyor göremedim

hani ben fiyat miyat görmedim

Sen de yorum yaz