Sony Vaio VGN-FW11S incelemesi HD yanınızda

Full HD filmleri seyretmek ve rahatça çalışmak için her an elinizin altında bulundurabileceğiniz şık bir ürün.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Ergonomik tasarım
  • Yüksek performans
  • Blu-ray disk okuyucu
Test Merkezimize konuk ettiğimiz Sony Viao VGN-FW11S büyük ebatlarda bir dizüstü bilgisayar. Standart dizüstü bilgisayar çantalarına sığmayan bu ürünü taşımak için özel bir çanta almanız gerekiyor. Sony ürünlerinin tipik etkileyici tasarımını taşıyan ürün üzerindeki kontrol tuşları ile film izlerken filmi yazılımsal olarak durdurmadan yönetebilmenize, ses vb ayarları yapabilmenize izin veriyor. Ürünün üzerinde bulunan 256 MB'lık 55nm teknolojisiyle üretilen ATI Radeon HD 3400 ekran kartı sayesinde birçok oyunu rahatça oynayabilirsiniz. Tabi ki gene bu ekran kartı sayesinde ürünün üzerindeki HDMI çıkışını ve Blu-Ray yazıcısını da kullanarak Bu-Ray ve 1080p full HD filmleri seyredebilirsiniz. Ortalama olarak 3 saatlik pil ömrüne sahip olan ürün kullanım sırasında çok ısınmıyor. Ürünün geniş ekranı size daha rahat bir çalışma imkanı sağlarken en çok 1600 x 900 çözünürlüğü destekliyor. Üzerinde 3 adet USB yuvası bulunan ürün, aynı zamanda bir adet D-Sub ve bir adet iS5400 çıkışına ve çoklu kart girişine de sahip. Tabi ki ses ve mikrofon girişlerini ve 1.3 megapiksel web kamerasını da de unutmamak gerek. Ürün büyük olmasına karşın şıklığı ve işlevselliğiyle öne çıkıyor.
Özetle

Full HD filmleri seyretmek ve rahatça çalışmak için her an elinizin altında bulundurabileceğiniz şık bir ürün.

Sony Vaio VGN-FW11S Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Sony Vaio VGN-FW11S
Ürün Türü Notebook
CHIP Online Notu 68
Üretici Sony
Teknik Detaylar
İşlemci Intel Mobile Core 2 Duo P8400 2.26 GHz
RAM 4096 MB DDR2
Ekran 16.4 inç, ATI Radeon HD 3400, 256 MB
Sabit Disk 270 GB
Boyut 211 x 37 x 384 cm
Ağırlık 3.1 kg (pil dâhil)

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Bu model uretimden kaldirildi. Geçenlerde bir arkadasa VGN-FW378J/B modelini aldik. 2.4 islemcisi var. 8 GB Ram destegi var. Süper bir alet. Mutlaka görün. Blu-ray yazıcısının oldugunu da hemen belirteyim.

selam söylediğiniz VGN-FW378J/B modelini pek fazla bir yerde bulamadım, ürünün sşznerden aldınız inceleyebileceğimiz bir yer var mı?

google aratıldığında çıkıyor ordan aramayı bir deneyin isterseniz..
kolay gelsin...

Sen de yorum yaz