Thermaltake Massive23 LX incelemesi Taşınabilir soğutucu

Oynat Thermaltake Massive23 LX 10" ila 17" arasındaki bütün bilgisayarları soğutmada çok başarılı bir performans sunan Massive23 LX, parasının hakkını veriyor.
CHIP ONLINE Notu
85
Özetle

10" ila 17" arasındaki bütün bilgisayarları soğutmada çok başarılı bir performans sunan Massive23 LX, parasının hakkını veriyor.

İnanılmaz derecede sessiz

Soğutma konusunda mükemmel performans sunan ürünleriyle tanıdığımız Thermaltake, bu ay Test Merkezi'mize Massive23 LX dizüstü soğutucusu ile konuk oldu. Her iki taraftan da bir tutacağı olan Massive23 LX, özellikle de LAN partilerine katılan veya sık sık yer değiştiren oyunculara hitap ediyor. USB kablosu için de bir taşıma bölümüne sahip olan ürün her daim sizinle seyahate çıkmaya hazır. Adını üzerindeki 23cm'lik fandan alan üründe fan ve LED'i açıp kapamak için iki adet düğme yer alıyor. Devasa fanın aydınlatma renginin ise mavi olduğunu ve ürüne ayrı bir hava kattığını da ekleyelim. Soğutma performansına baktığımızda Massive23 LX'in dakikada 600 devir ile çalışan fanının sistemi 20 ila 30 dereceye kadar seni tuttuğunu gözlemledik. Tabii ki bu değer dizüstü bilgisayara göre değişiklik göstermekte. Sadece bir adet USB portu işgal eden 23 LX, üzerindeki ikinci bir USB portu ile işgal ettiği portu geri kazandırıyor. Alüminyum ve plastikten oluşan bir gövdeye sahip olan 23 LX'in ağırlığı ise 900 gram. Ses konusuna da değinecek olursak 23 LX'in 17 dBA ile inanılmaz derecede sessiz çalıştığını söyleyebiliriz.

Thermaltake Massive23 LX Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Thermaltake Massive23 LX
Ürün Türü Dizüstü Soğutucu
CHIP Online Notu 85
Üretici Thermaltake
Teknik Detaylar
Boyut 376 (L) x 300 (G) x 51.5 (H) mm
Ağırlık 900 gr
Materyal Alüminyum, Plastik
Voltaj 5V, USB
Fan 230 mm Mavi LED'li Fan
Fan Hızı 600 RPM 17 dBA

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

iyi bir laptop'unuz varsa bu tür ürünlere ihtiyaç duymazsınız..

ne alakası var tüm laptoplar donanımsal olarak iç içe yapılardan meydana geldiği için çalıştırdığınız birden fazla program vs nedeni ile ısınır ve böyle takviyeler ile sorun çözülür.

Gerçeten çok iyi bir ürün. Tebrik ediyorum...

selam arkadaşlar ben avec marka aldım ama kablosu çok dandik çıktı
yeni bir tane alacam bana ne önerirsiniz arkadaşların sizlerin tavsiyelerine ihtiyacım var

bende asus k53 var bu ürün gerçekten 1-2 derece kadar soğutuyor. thermaltake masaüstü kasalarında soğutucu anlamında devrim yaratmıştır. bu ürün fiyat performans olarak harika bir ürün tavsiyederim.

ürünü bugün aldım ben gerçekten bu kadar beklemiyordum hakikaten çok güzel leptop un yanındaki fan dan hiç sıcak hava gelmiyor şiddetle tavsiye edilir

ben aldım ürünü 3 hafta içinde pcden fazla ses çıkarıyor artık

soğutma denen bir olay yok! sessiz olacak diye içine küçük bir motor ve dev bir pervane koymuşlar.Çok yavaş döndüğü için bir işe yaramıyor.Yanlızca stand olarak kullanırsınız... gerisi çöp

Sen de yorum yaz

Turhost