TP-Link TL-WR1043ND incelemesi Paylaşım merkezi

Oynat TP-Link TL-WR1043ND Hem kablolu hem de kablosuz olarak yüksek bir performans sunan TL-WR1043ND, sahip olduğu özelliklere rağmen uygun bir fiyata sahip.
CHIP ONLINE Notu
85
  • Editörün Seçimi
Özetle

Hem kablolu hem de kablosuz olarak yüksek bir performans sunan TL-WR1043ND, sahip olduğu özelliklere rağmen uygun bir fiyata sahip.

Hem kablolu hem de kablosuz olarak yüksek bir performans.

Yüksek performanslı ve kaliteli ağ çözümleriyle artık yakından tanıdığımız TP-Link, test merkezimize bu ay Kablosuz N Gigabit yönlendiricisi TL-WR1043ND ile konuk oldu. Sahip olduğu 4 adet Gigabit Ethernet portu ile kablolu ve kablosuz ağları bütünleştiren cihaz, kablosuz olarak 300 Mbps'ye varan, kablo üzerinden ise 1 Gbps'ye varan hızlarda verilerinizi aktarmanızı sağlıyor. Ayrıca, üzerindeki USB 2.0 portu sayesinde USB depolama aygıtınızı zahmetsizce ağda paylaştırabilmenize imkan veren cihaz, güvenliğin önemli olduğu durumlarda bu aygıtlara erişimi sınırlandırabilmenizi de sağlamış. Sunduğu yüksek veri aktarım hızları sayesinde ağdaki HD videoların akıcı bir şekilde oynatılabilmesini garanti eden TL-WR1043ND'nin özellikle de ağ üzerinde çoklu ortam içeriği paylaşımı için de ideal olduğunu söyleyebiliriz. Son olarak, üç adet çıkartılabilir kablosuz anteni sayesinde, kablosuz sinyalin yayılımıyla ilgili bir sorun yaşamadığımızı da belirtelim.

TP-Link TL-WR1043ND Teknik Özellikleri
Ürün Modeli TP-Link TL-WR1043ND
Ürün Türü Erişim Noktası
CHIP Online Notu 85
Üretici TP-Link
Teknik Detaylar
Standartlar IEEE 802.11 b/g/n
Frekans Aralığı 2.4-2.4835GHz
Güvenlik WEP, WPA/WPA2
Ethernet 4 adet Gigabit Ethernet portu
Kablosuz Sinyal Hızları 300 Mbps'ye kadar
Diğer 1 adet USB 2.0 portu

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

maşşallah cok güzell açıklama ve inceleme olmuş

Sen de yorum yaz

Turhost