TTAF 91013 incelemesi Birden Çok Kaynak

1080p görüntü aktarımı destekleyen ürün HD cihazınızın bağlantısını dağıtabiliyor.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
  • Kolay kurulum
  • Yüksek çözünürlük desteği
  • Uzaktan kumanda
Eğer teknolojiye çok düşkünseniz evinizde mutlaka birden fazla HD görüntü oynatma yeteneğine sahip ürün vardır. Bunların hepsini tek bir televizyona bağladığınız düşünüldüğünde her seferinde kablo tak çıkart derdi çekiyorsunuzdur. İşte bundan kurtulmak için TTAF'ın 4 girişli ve tek çıkışlı bu ürünü sizin için bir çözüm olacaktır. Ürüne 4 adede kadar HD kablo bağlayabiliyorsunuz. Daha sonra dilerseniz ürünün üzerinde bulunan tuşları dilerseniz uzaktan kumandasını kullanarak bu 4 farklı görüntü kaynağı arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Ürünün kullanımı işte bu kadar basit ve kurulumu da bir o kadar kolay. 1080p görüntü aktarımı destekleyen ürün küçük boyutlarıyla yer kaplamıyor. Ürünü ev dışında birçok kaynaktan tek kay-nağa yayın yapan hastane, gece kulübü vb yerlerde de kullanabilirsiniz. Otomatik seçim özelliği sayesinde yayın yapan kaynak durduğunda diğerine geçen ürün bu sayede ürünü devamlı olarak kontrol edecek bir operatöre de ihtiyaç duymuyor. Ürün çalışırken üzerindeki LED ışıklar sayesinde hangi yuvadaki görüntü kaynaklarının aktif olduğu ve güç kaynağı hakkında da size bilgi veriyor.
Özetle

Birden fazla HD görüntü kaynağından gelen yayını tek bir televizyona aktarmak isteyenlerin tercih edebileceği, kaliteli bir ürün.

TTAF 91013 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli TTAF 91013
Ürün Türü Switch
CHIP Online Notu 85
Üretici TTAF
Teknik Detaylar
Ana arayüz HDMI
Görüntü arayüzü HDMI
Desteklediği ürün sayısı 4
Uzaktan kumanda Var
Uyumluluk PC ve Mac
Diğer Zengin kutu içeriği

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

yeni çıkan lcd ve plazmalar zaten en az 3 olmadı 4 adet hdmı girişi içeriyor
yani ilierisi olmayan bir teknoloji

benimkinde sadece 1 tane vardı ama allah tan ses sistemini üzerinde 2 tane oldugu için birine Xbox360 birine PS3 bağlayabiliyorum..

Sen de yorum yaz