Tunçmatik Digitech Pro 1000VA incelemesi Tasarım ödüllü

Oynat Tunçmatik Digitech Pro 1000VA Windows, Linux veya Mac uyumlu yazılım CD'si ile UPS'inizi an be an izlemenizi de mümkün kılan Tunçmatik, Digitech Pro ile tam not alıyor.
CHIP ONLINE Notu
85
Özetle

Windows, Linux veya Mac uyumlu yazılım CD'si ile UPS'inizi an be an izlemenizi de mümkün kılan Tunçmatik, Digitech Pro ile tam not alıyor.

Tasarım ödüllü

Kesintisiz güç kaynağında tasarımın ne önemi var demeyin, zira büyük boyutlarıyla epeyce yer kaplayan bu cihazların evde bir akü gibi durmasını hiç kimse istemez. Bu bağlamda bilgisayar kullanıcıları da artık satın aldıkları bütün ürünlerde göz zevklerine hitap edecek bir şeyler arıyorlar. Tunçmatik tarafından üretilen Digitech Pro da bu noktada yumuşatılmış köşe hatları, ideal boyutu ve yukarıya bakacak şekilde tasarlanmış dijital ekranı ile tasarım konusunda yenilikçi bir ürün olarak göze çarpıyor. Ürünün bu bağlamda Distree XXL etkinliğinde en iyi tasarım ödülüne layık görüldüğünü de belirtelim. Tasarım konusunda başarılı olan ürünün performansına göz attığımızda da benzer kaliteyi görüyoruz. Voltaj regülatörü olarak da görev yapan Digitech Pro, oluşabilecek yüksek ya da düşük voltajı uygun seviyeye getirerek bağlı cihazların bu değişimlerden zarar görmesini engelliyor. Yine düşük ve yüksek voltaj koruması ile şebekeden gelebilecek darbe gerilimlerine karşı da veri ve telefon hattınızın yanında modeminizi de koruma altına alıyor. Son olarak Digitech Pro'nun rakiplerine oranla %50 daha hızlı şarj olduğunu belirtelim.

Tunçmatik Digitech Pro 1000VA Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Tunçmatik Digitech Pro 1000VA
Ürün Türü Güç Kaynağı
CHIP Online Notu 85
Üretici Tunçmatik
Teknik Detaylar
Kapasite 1000 VA / 600 W
Giriş gerilimi 220/230/240 VAC
Gerilim Aralığı 162-290 VAC
Transfer Süresi Tipik 2-6 ms, 10ms maks.
Akü 2x12V 7AH
Boyutlar (ExBxY) 177.0 x 392.0 x 211.0mm

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

bende 600VA`lıgı var berbat birşey ne regülasyon yapıyor nede saglıklı elektrik veriyor.Elektrik gittiginde 2 laptop 2 harici disk bir modem birde kablosuz telefon sadece 20 dk idare edebiliyor aküsü çok çabuk bitiyor sanki akü degilde duracell kalem pil komuşlar içine aküden elektrik verdigi zaman 240 W veriyor 197W ye kadar aküye geçmiyor yani kısaca degişen tek şey dış görünüşü bu yüzden paraya kıyıp online alın ve APC alın piyasadakilerin hepsi beş para etmez

bende de digitech pro 1000va var. bir kere lazım oldu onda da devreye giremedi, bataryası bitmiş .Gereksiz bir ürün paranızı çöpe atmayın.

Bende 600VA'lığı var. Her elektrik kesildiği zaman zaman 10 saniye içinde fault veriyor ve cihazlar kapanıyor. Üstündeki yük göstergenin yarısı bile değil. Tavsiye etmiyorum.

aynı ürün bendede var bilgisayarımızı korumak için aldık elektrik kesintisinde devreye giriyor arkadaş ama 150-160V çıkış gerilimi üretebiliyor sağolsun tunçmatike güvenip iki adet power ve anakart yaktım. Sözde elektrik kesintisinde bilgisayarı koruyacaktı

normal mi bilmiyorum ama 2,5 senede aküleri bitti.

Sen de yorum yaz