Tunçmatik Newtech Pro 1 KVA incelemesi 3 PC için

Oynat Tunçmatik Newtech Pro 1 KVA Nispeten gürültülü fanı dışında çok başarılı bir ürün olan Tunçmatik Newtech Pro 1 KVA, KOBİ'ler için de uygun bir ürün.
CHIP ONLINE Notu
68
Özetle

Nispeten gürültülü fanı dışında çok başarılı bir ürün olan Tunçmatik Newtech Pro 1 KVA, KOBİ'ler için de uygun bir ürün.

Akülerin doluluk oranını bildiren bilgilendirme ekranı ile birlikte.

Tunçmatik'in Newtech Pro 1 KVA modeli ilk bakışta önde yer alan detaylı bilgilendirme ekranıyla dikkatimizi çekiyor. Akülerin doluluk oranını bildiren bu ekrandan elektrikler kesildiğinde yine akünün ne hızla bittiğini ve ne kadar süre sonra akülerin tamamen boşalacağını da öğrenebiliyorsunuz. Eğer ürünü masanızın altına veya görüş alanınızdan uzak bir yere koyarsanız da sorun değil, zira ürünün beraberinde gelen USB kablosuz ve izleme yazılımı ile bu ekrana bakmadan da ürünün çalışma durumu hakkında bilgi edinebiliyorsunuz. Arkada yer alan bir adet fan ile soğutulan Newtech Pro 1 KVA, olması gerektiğinden fazla ses çıkaran bir ürün. Tunçmatik'in burada ufak bir fan kullanmak yerine daha büyük fakat devir hızı düşük olan bir fan kullanmasını tercih ederdik. Bu sayede ürünün gürültüsü rahatsız edici olmaktan çıkardı. Ürünün elektrik kesintilerinde çalışma süresi konusunda kesin bir bilgi vermek mümkün değil fakat aynı anda 3 PC kasası ve 3 monitörü besleyebilecek kadar enerji sunuyor. Bu bağlamda ürünün tek bir bilgisayarı yarım saatten fazla besleyebileceğini söyleyebiliriz. Son olarak ürünün ağ koruması sunduğunu da belirtelim.

Tunçmatik Newtech Pro 1 KVA Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Tunçmatik Newtech Pro 1 KVA
Ürün Türü Güç Kaynağı
CHIP Online Notu 68
Üretici Tunçmatik
Teknik Detaylar
Kapasite 1000 VA / 800 W
Frekans aralığı 40Hz ~ 70 Hz
Faz Tek faz ve toprak
Güç faktörü ≧ 0.95
Çıkış voltajı 220 VAC
Geçiş süresi 4 ms (Tipik)

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Piyasada 1kVA olarak satılan diğer ürünlere göre göre çok üstün bir Kesintisiz Güç Kaynağı.Aynı kategorideki diğer cihazların verimi 0.7 iken bu cihazda verim 0.8,ayrıca cihazda programlanabilir çıkışta mevcut.Bu cihaz güç kaynaklarının İPhone'u!..

oldukça pahalı, gürültüsü de cabası ,daha ucuza başka markalar var

çok gürültülü, evde kullanmak için uygun değil

Birlikte gelen yazılım oldukça kullanışlı. Elektrik kesintisinin uzun sürmesi durumunda bağladığınız PClere "kapat" komutu göndererek sağlıklı şekilde kapanmasını sağlıyor.

İyi güzel hoş, herşeyini geçtim fan sesi berbat. Eve almayı düşünmeyin bile.

gerçekten çok gürültülü. aynı odada kullanmak imkansız. diğer online markalar da bu kadar gürültülü mü bilmiyorum. ben de bir 10 mt lik uzatma yapıp diğer odaya koydum aleti. oturduğum salona da o uzatmayı çektim. böyle rahat oldu..

keşke bir test yapsaydınız 750 watt psu acaba kaç dakka besliyor 800 watt çıkış gerçek mi

Kağıtta yazan verileri anlatarak test omaz. Açacan çalıştıracan ölçecen. O fan sesi ne kadar yüksek dinletecen. Kaç dk gidiyor zaman tutup gösterecen vs vs vs...

Sen de yorum yaz

Turhost