Vestel Pixellence 55PF9990 incelemesi Pixellence iddialı

Pixellence motoru ile kaliteli görüntü sunuyor.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
Vestel'in Test Merkezi'mize konuk olan LED TV'si 55PF9990, ilk bakışta 3D desteği ve Pixellence motoruyla dikkat çekiyor. Kaliteli renkler, yüksek kontrast ve keskin görüntüsüyle beğenimizi kazanan 55PF9990, ten rengini tanıyarak özellikle insanların yer aldığı sahnelerin normalden daha canlı görünmesini sağlayarak görüntü kalitesini rakiplerinden ayırıyor. Vestel'in ARGE departmanı tarafından geliştirilen Pixellence teknolojisi, ekrandan gidecek olan pikselleri kontrol ederek her bir piksel için ideal renk, parlaklık ve kontrast değerlerin otomatik olarak ayarlanmasını sağlıyor. 200 Hz yenileme hızı ile özellikle spor müsabakalarında da beğenimiz kazanan 55PF9990, yine girişleriyle de dikkat çekiyor. 4 adet HDMI girişinin yanında USB üzerinden içerik oynatımı için 2 adet USB girişi ve PC için VGA girişi ve 3D TV'nin diğer güzel özellikleri arasında. Dahili DVB Tuner ve CI modül yuvası da Digiturk ve D-Smart gibi yerli platform kullanacaklar için güzel bir seçenek.
Özetle

Pixellence motoru ile kaliteli görüntü sunan ve 200 Hz yenileme hızı ile 3D konusunda da beklentileri karşılayan başarılı bir TV.

Vestel Pixellence 55PF9990 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Vestel Pixellence 55PF9990
Ürün Türü LCD Televizyon
CHIP Online Notu 68
Üretici Vestel
Teknik Detaylar
Panel LED LCD 1920x1080
Dinamik kontrast 10.000.000
Parlaklık 550 cd/m2
Tepki süresi 5 ms
Arabirim 4 x HDMI, 2 x USB, 1 x VGA, Komponent, S-Video , 2 x Scart, AV, Kulaklık

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

kime önersem beğenmiyor ama cihaz mükemmel kelimesinin karşılığı olabilir...

4 Senedir vestelin lcd monitörünü kullanıyorum. Bir sorun yok.

Kaliteli marka.

arkadaşlar ben alalı 1 ay oluyor, bu tv ye görerek almadım sadece broşürden görerek aldım, eve getirip kurdular ve büyük bir hayal kırıklığı yaşadım çünkü ekran olarak mat, görüntü parlak ekranlara oranla daha kötü, 3 ay koşulsuz iadeden yararlanarak tv yi geri vermeyi düşünüyorum.

Sen de yorum yaz