ZyXEL P-660HW-T1 v3 incelemesi Tamamen türkçe

P-660HW-T1, yeni sürümü v3 ile kalite çıtasını daha da yükseltiyor.

Oynat ZyXEL P-660HW-T1 v3 Özellikle kablosuz ağ ve Türkçe desteği konusunda yenilenen ZyXEL'in başarılı modemi P-660HW-T1, v3 sürümü ile mükemmel ulaşmış.
CD'nin içerisinde sesli ve görüntülü Türkçe kurulum rehberi yer alıyor.
CHIP ONLINE Notu
85
  • Türkçe rehber
  • Kolay kurulum
  • Geniş kapsama alanı

ZyXEL'in test daha önceden de incelemiş olduğumuz ADSL modemi bu defa yeni sürümü ile test merkezimize yeniden konuk oldu. Firmanın bu yeni sürümle birlikte modeme eklediği bazı yenilikler mevcut. Bunlardan ilki, destekleyen istemci kartlar ile tek tuşla güvenli kablosuz ağ kurulabilmesine olanak tanıyan WPS teknolojisi. Bu özellik sayesinde kullanıcılar şifrelerle boğuşmadan kolayca kablosuz ağlarını kurup kullanmaya başlayabiliyorlar. Yeni bir firmware sürümü ile gelen P-660HW-T1 v3 içerisinde artık kablosuz ağınızı istediğiniz saatlerde devre dışı bırakmanıza da olanak tanıyan bir ayara sahip. Yine kablosuz ağlar konusunda cihazın getirdiği bir başka özellik ise etraftaki diğer erişim noktalarına bağlanarak kapsama alanını artırması. ZyXEL'in modemle birlikte sunduğu içeriğe baktığımızda da yenilikler görüyoruz. Söz konusu CD'nin içerisinde yer alan sesli ve görüntülü Türkçe kurulum rehberi ve yine cihazla gelen Türkçe kullanma kılavuzu beğenimizi kazandı. Tüm bunların yanında ADSL bağlantınızı hızlıca kurabilmeniz için ZyXEL'in cihazla birlikte yenilenmiş kolay kurulum programı sunduğunu ve artık otomatik olarak firmware güncellediğini de belirtelim.

Özetle

Özellikle kablosuz ağ ve Türkçe desteği konusunda yenilenen ZyXEL'in başarılı modemi P-660HW-T1, v3 sürümü ile mükemmel ulaşmış.

ZyXEL P-660HW-T1 v3 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli ZyXEL P-660HW-T1 v3
Ürün Türü ADSL Modem
CHIP Online Notu 85
Üretici ZyXEL
Teknik Detaylar
Bağlantılar 4 x Ethernet, 1 x DSL
Kablosuz ağ 802.11b/g
ADSL Standartı ADSL2+
Kablosuz güvenlik WEP, WPA, WPA2
Türkçe arabirim Var
Diğer MSRT, MBM, WMM, MAP, OTIST teknolojileri

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Bende bu modemin V2 si vardı V3 'ünde epey değişiklik olmuş tavsiye ederim.

Ben de ZyXEL'in Prestige 600 Series modelini kullanıyorum. 2005'te almıştım, gerçekten çok sağlam köklü bir Taywan firması. Bu yeni modeli de almak isterdim.

*Bir sorum da olacak bu model için: Download hızımda gözle görülür bir fark yaratır mı bu yeni versiyonu alsam? Ne dersiniz?

Kesinlikle Tavsiye Etmiyorum Hatta Almayın diyorum En uFak Bir Teknik Destek Almak İstediğinizde Hiç Bir Cevap Vermiyorlar.Datateknik Şirketi 2007 Den Sonra Ortak Aldı Kendisine BenDeki Modem Datateknik'e Ait ama Telefonu Açmıyorlar.2 Haftadır Düzenli Olarak Sabahın 9'undan 6 ya Kadar Arıyorm Hiç Bir Gelişme Yok!

Editörün notu:
Yeni telefon numaralarını aramayı deneyin.

DataTeknik artık ZyXEL distribütörlüğü yapmıyor. Firma bilgilerini güncelledik. Yeni numarayı veya Penta Bilgisayarı arayabilirsiniz.

CHIP

kesinlikle tavsiye ediyorum. 0212 444 1150.Bu no yu ararsanız eger bütün sorularınıza cevap bulabiliyorsunuz.Arayüzü tamamen Türkçe yapmışlar her sorunu kolayca çöebiliyorsunuz.Bence destek hattıda gayet iyi yönlendiriyor.

Tavsiyler üzerine aldım. Kullanıyorum bir sorun çıkartmadı ama port açamadım. Yardım edebilir misiniz?

Kesinlikle tavsiye ediyorum aldım kuramadım 0212 444 1150 aradım çok nazik anlayabilecegimiz dille yönlendirerek kurdurdular çok teşekkür ederim menmunum

elektroworl den aldım bu modemi akşam eve gidip kurucam test edicem. test sonrası unutmazsam tekrar buraya yazarım.

Tavsiye ederim 7/24 teknik destek hattı çok iyi hattın numarası 0212 444 1 150 ZyXEL vazgeçmeyeceğim bir marka oldu bende.

benim zyXel kurulum cd si kayboldu ne yapabilirim?

VDSL ve HiperNet için yeterli bir modem mi?

Sen de yorum yaz