Oynat ADA: Zombilerin Düğünü (HD Fragman) Tüm dünyada vampir fenomeni devam ederken, Türkiye zombilerin istilasına uğramaya hazırlanıyor. İlk Türk işi zombi filmi, Ada: Zombilerin Düğünü, 29 Ocak'ta vizyona girecek.

ADA: Zombilerin Düğünü (HD Fragman)

Tüm dünyada vampir fenomeni devam ederken, Türkiye zombilerin istilasına uğramaya hazırlanıyor. İlk Türk işi zombi filmi, Ada: Zombilerin Düğünü, 29 Ocak'ta vizyona girecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 21 Yorum

Benim sevgilimi yediler xD :D Güzel olucağa benziyor. Bakalım fragman kadar ilginç olacak mı..

Sonunda Türkiye'de de bir zombi filmi çekiliyor. İlk filmi ben çekmek istiyordum ama olsun. Korku komedi türünde olan filmi iki sinema yazarı olan Talip Ertürk ve Murat Emir Eren yönetmiş. Başarılı olmasını dilerim.

yaşınızdan utanın be yaşınıızdan

çok geyik bir filme benziyor

katılıyorum rezalet az gelir hiç bir enstantenesi olmayan bom boş bi film evime kadar bilet getircekler yine kalkıp sinemaya gitmem bu film için kendimizi gelişmekte olan film sektörümüzü iki paralık eden yapımlar......kınıyorum uzak durulması gerek vasat.....

komedi filmi heralde

korku flimimi yapmislar akillari sira komedimi belli degil fragmanda bile sacma sapan konusma agizlari var.

film mi hani nerde...

türkiyede vampir zombi hayalet gibi filimler yerli yapımsa hiç tutmaz çünkü inanç bazında bi yeri yok. Biz ancak holywood yapımı bu tür filimleri pek ciddi ye almasakda seyrederiz. Adamlar da hayalet vampir vs konusunda tarihsel bir alt yapı var.

ya bari korku filmi yapmaya kalkışıyorsunuz,ya şu konuşmaları biraz daha ciddi yazın senaryoda.adam dünyanın sonunun geldiğini söylüyo kalkmış birde stand-up yapıyor orda şimdi bizim bu filme bir tarafımızla gülmemiz lazım yoksa korkmamız mı anlamadım.

Millet bir de ciddiye almış ha, yahu adamlar biz komedi zombi filmi yaptık diyor, siz hala "yok korku mu olmuş komedi mi belli değil" diyorsunuz. adamlar istediklerini başarmış komedi yapmışlar işte... siz hala recep ivedik izleyin mal mal...

süper abi!Benim sevgilimi yediler! xD

on numara başka bişi demiyorum

Benim sevgilimi yediler :D:D:D:D:D

tam bir komedi yaa benim sevgilimi yediler :)

benim sevgilimi yediler xDDDDDD

1000 lerce yıllık insanlık tarihinde kıyamet bana denk geldi.Böyle talih olur mu :D :D

filmi izlemedim sadce fragmaını izledim zombiler fln gzl olmuş

resmini görsem korku filmi dicemm ama tam komedi yhaa

abi ya benimde sevgilimi yediler köpekler:):):(:(:

Sen de yorum yaz