Oynat Android 2.0 neler sunuyor? Android 2.0: İşte yeni fonksiyonlar

Android 2.0 neler sunuyor?

Android 2.0: İşte yeni fonksiyonlar

Video, program geliştiricileri için sunulan yeni imkanları ve arabirimleri (API) gösteriyor. Android 2.0'in getirdiği yenilikler arasında birden çok e-posta hesabını eşitleme var. Desteklenen hesap türleri arasında Microsoft Exchange Push hesapları da var. Android 2.0 bir kişinin üzerine tıklandığında arama, e-posa veya SMS gönderme gibi farklı eylemleri kullanıma sunan bir içerik menüsü gösteriyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

süper hızlı birşeye benziyor

iphone zaten unix tabanlı
android ise linux

yaa ben de!! annneeee bana android uyumlu telefon al!!!! :D

Android 5800 a yüklenebilir mi??

fiyatı ne kadar fiyatıııı

türkcell'de satılıyor android destekli telefon

Android 2.0 mi?

Zaten halihazirda hepsi 2.1 ile gelirken ve ve Android 2.2 froyo asil performans adina yeni ozellikler asil saglamisken, 2.0 ne alaka?

Geriden takip ediyoruz anlasilan :)

iPhone, Mac OS X in gomulu versiyonudur, unix benzeri sistemdir, unix in bir cok turevi var, linux de unix benzeri sistemdir, ancak kernel i linux dir.

Bu arada Samsung Galaxy S i herkese tavsiye ederim, dehset alet, UI si olsun, hiz zaten 1Ghz ve ekrani 4" harika, Android i kesinlikle ne kotu bir android akilli phone a sahip olmadan test edemezsiniz, ancak yeni akilli telefonlarda AMOLED ekran gelmektedir simdiye kadar sadece TFT kullanildi, bir kez AMOLED ekrani kullandiktan sonra geriye donemezsiniz, sa msung ise super AMOLED ile gelir, iPhone bu teknoloji yok bile, Apple eskileri gazliyor her zaman..

haha pardon asil ben geriden takip ediyormusum :) ii de bu eski konular nasil oluyorda ana sayfalarda falan karsima cikiyor ki, pardon ya, ozurler, 2009 yaziyor, bin tane seyi bir arada yapinca, tarihlere bakmayi gozden kacirmisim.. lol

Çin in unlu bir markasına ait t3.2 inc ekran 600mhz işlemcili 256 ram ve rom lu telefonumda android 2.1 kullanıyorum.mukemmel birsey. su anda 100 den fazla uygulama kullanıyorum.nesi mi eksik? catal bıcak takımı eksik :p birde camasırları yıkamıyor yoksa hayatımın heryerınde android olcaktım :D

Sen de yorum yaz