Oynat Apple'ın Laptop Avcılar'ına cevabı Microsoft saldırır da Apple cevap vermeden durur mu? İşte Apple'ın Laptop Avcıları'na cevabı.

Apple'ın Laptop Avcılar'ına cevabı

Microsoft saldırır da Apple cevap vermeden durur mu? İşte Apple'ın Laptop Avcıları'na cevabı.

Microsoft, Laptop Hunters (laptop avcıları) ismindeki reklam kampanyası ile Windows tabanlı notebook'ların satışını hareketlendirmek istiyor. Şimdiyse Apple, bir reklam videosu ile karşı atakta bulunuyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 25 Yorum

hehe güsel olmuş :D

Kedi erişemediği ciğere mundar dermiş MAC e ancak ve ancak gülerim

ne sacmaliklara kaldik ya :D bukadar da olmaz cocuk gibi inatlasiyorlar.

Ne gerek var, iki firmada nekadar isletim sistemi sattigini biliyor. Bu siteyi kullanan ne kadar kisi varsa eminim ki dunyada en cok kullanilan isletim sisteminin Windows oldugunu biliyor.

Eeee daha ne var :) kim neyi kanitlamak istiyor ben onu anlamadim. Bence 2 side ise yarar ama Windows a degismem 95,98,XP, Vista ve 7 yi hepsini kullandim denedim herzaman da isimi goruyor ben sikayetci degilim yamalardan, viruslerden sikayetci olanlar dusunsun artik.

Neyse yeter :D

gerçekten süper olmuş ama... çok zekice...

reklam olarak guzel fakat pc nerde mac nerde buda ayrı bı olay :D

Mac her zamanki kendini beğenmiş tarzını konuşturmuş.
PC deki çeşitlilik olumsuz bir özellik gibi göstermeye çalışmışlar.Sonuçta herkes bütçesine göre bir sistem alabiliyor.

Ayrıca virüs yazılmamasını virüse karşı dayanıklılık olarak göstermeleri baydı artık.Safari ile 1 dk.da zombi edilebiliyor sistem neyden bahsediyorlar hâlâ.

sistem çökmelerini anlarım da virüsler Mac'lerde de görünmeye başladı ve bunu Apple bile kabul etti. Şimdi bu reklam Windows'a çamur atmak değil de nedir?

mac makinesini tanımıyan arkadaşlar yorum yapmış bence!
bende pc kullanıyorum ama windows un vistasında yaptığı özellikleri mac xp çıktığında zaten yapıyordu. 1995 te aldığımız msc hala mause ve klavyesi sağlam ben pc için hersene 50-60 lira verip klavye mouse alıyorum. arasında fark olan 2 makine. birisi 1 kere para ver yıllarca keyfine bak biride daha ucuz ama dayanıksız. seçim sizin.

mac iyide asgari ücretle çalışan bir insan bir mac almaya kalksa 1 sene çalışır heralde.. Kaliteli ürün yapıyorsanız fiyatını da rekabetçi yapın.

mac kimle dansediyor ya, baya gaza getirmişler bunları :)

Allah aşkına şunlara alt yazı koyun ya..

Koptum yaaaa good :D

2000 dolarlık Apple'ı 600 dolarlık PC ile kıyaslamak ne kadar saçma. 2000 dolara Dell, siemens HP o kadar kaliteli ürünler satıyorlar ki... Ayrıca Bluray desteğini yıllardır barındıran PCler mevcutken Aplle hala neyi konuşuyor anlamadım.

bilgisayarın ana dili ingilizce(aslında 101011 da genel kullanım ing). bilgisayar kullanıyor ve hala ingilizceden pek birşey anlamıyorsanız ne diyim ben size.

apple'ın tipe bak :D

cok salakca ya virüs maclerdede var, bunların kendini begenmisliginden nefret ediyorum :S

Apple a bir yandan kızıyor bir yandan da takdir ediyorum PC karşısında yıllardır yılmadan mac üretiyorlar hatta görülen o ki bugünlerde çirkefliğe kadar vurmuşlar işi :))

10 dolarlık yazılıma bile para vermeden korsan kullanan bir millet binlerce dolara mac alıp ne yapacak herseyden once?
pc ile mac kıyaslaması cok sacma geliyor bana. asagıda bir arkadas 1995de aldıgı mac in klavyesi hala saglam demis yahu 1995de aldıgın bilgisayarı hala kullanıyorsan bravo sana! mac icin verecegim paraya ondan kat kat ustun pc alırım artan parayada her sene upgrade yaparım

mac zaten adam gibi sadece kendi ürünlerini öven bi reklam yapamıyor ki! illa çamur atacak!

neyse biryerlerden windows batıyor ki intikam alır gibi reklam yapıyorlar.

olmaz apple olmaz. sen ipod üret, bırak pc pardon MACINTOSH işini artık!

mac i kullanan bilir tek kelimeyle anlatilir mukemmel

Hemen önyargıyla yaklaşmayın MAC'a arkadaşlar.bu işi gerçekten cok iyi yapıyorlar.bende başta önyargıyla yaklaştım ama kullandıktan sonra o zaman farkı anlayacaksınız.MAC'in sürekli windows'a çamur atması Bill Gates'in Steve jobs'un fikirlerini çalmış olmasından kaynaklanıyor olabilir.Ve Bence Güneş sıcağım demekle ukalalık yapmış olmaz :).

Apple ne kadar iyi ürün yapsa da politikaları ve para hırsı yüzünden bu kadar az kullanılıyor. Sansür üstüne sansür, kısıtlama üstüne kısıtlama. Bilgisayar mı aldık, sıkı yönetime mi girdik belli değil

Mac fazla pahalı ama virüs derdi çok az... ms windowsları virüs yatağı konumuna sadece 1 haftada gelirken mac için bu olmuyor sadece korsan program kurarsa oda sadece onu çalıştırınca aktif olan zayıf bir virüs... apple ms kadarda çalma çırpma yapmaz...

Mac'de virüs yok, bu bir.
Bir mac bilgisayar, aynı ozelliklerdeki bir Windows pc ile aşağı yukarı aynı paraya geliyor. Ayrıca gerek duyulan hersey yüklü ve ekstra tek vida almanız gerekmiyor. Program fiyatları pc ile aynı, cogu zaman pcden düşük.
Sistem yapısından dolayı ne kadar kullanırsanız kullanın yavaşlamaz. İki gun mac kullanan biri icin bir daha pcye el sürmek ızdırap gibi gelir. Bunun kendini begenmislikle değil, osx in sunduğu kalite ve konforlar ilgisi var.
Hazır macten bahsediyorken iPad olayına da girelim. En cok eleştirilen özelliği USB olmaması. Açıkcası evinizde ya da ofisinizde bir mac bilgisayar varsa USB ihtiyacı duymuyorsunuz. Apple markalı bütün ürünler birbirini hic bir ayar vs yapmadan tanıyor ve son derece hızlı bir sekilde her türlü veri alışverişini gerçekleştiriyorlar. Tek kosul, ayni kablosuz aga bagli olmak.
Bunun dısında apple ürünleri mobile me ile bütün hepsi birbirine senkron olabiliyorlar. Mesela iPhone la Web'de bir sayfa gördünüz ve favorilere eklediniz diyelim. iPad ya da mac bilgisayarınızda da aynı sayfayı bookmarkiniza eklenmiş olarak görürsünüz. Ya da pc ile bir doküman hazırlayıp kaydettiniz. Bu dokümanı iPad ya da iPhoneda aynı sekilde görürsünüz..
Sonuçta applein sunduğu performans ve konfor o kadar yuksek ki, daha bilgisayara ilk dokunduğunuz an "daha önce bilgisayar kullanmamısim" diye hissediyorsunuz ve inanın yanilmiyorsunuz.

Mac veya Apple ürünleri alarak fazladan yüzlerce liranıza yazık etmiş olursunuz harbiden yazık etmiş olursunuz. Çünkü Apple varolan teknolojiyi görsel olarak geliştirir, sadeleştir üzerine birde kıyaslamalı mesajlar vererek insanları kendine çeker ve sonuçta paranız gider. PC herşeye yeter ve neredeyse yarıfiyatına aynı performansı alırsınız. Kimse kendini kandırıp apple oyunlarına gelmesin. Apple üç kağıtçı.

Sen de yorum yaz