Oynat Bilişim eğitimleri hakkında her şey! Başarılı bir iş hayatı için IT dünyasında kendini eğitmek şart. Hele hele sertifikasyon söz konusu olduğunda iyi bir eğitim süreci daha da önem kazanıyor.

Bilişim eğitimleri hakkında her şey!

Başarılı bir iş hayatı için IT dünyasında kendini eğitmek şart. Hele hele sertifikasyon söz konusu olduğunda iyi bir eğitim süreci daha da önem kazanıyor.

Bu hafta gerek kişisel eğitimler, gerekse de kurumsal eğitimler söz konusu olduğunda Türkiye'nin en iddialı kurumlarından olan Bilge Adam'la sohbet ediyor ve eğitim konusunu enine ve boyuna mercek altına aldık. Konuğumuz Bilge Adam Pazarlama Müdürü Tuğrul Kapucuoğlu'ydu. Eğitim ve sertifikasyon konusunda tüm soruların yanıtlanacağı Canlı Yayınımızın tekrarı karşınızda.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Bilgisayar eğitimine Üniversitelerin yetişememesi tam doğru değil. C, C++, Java, C# temel eğitimleri 20 sene sonra dahi yapısını koruyor ve çok farklı şekilde değişmiyor. BilgeAdam Sertifikası dikkate alan bir bilişim şirketi yok ciddi bir abartı, bilişim şirketleri kişiye projeye bakıyor. BilgeAdam da proje odaklı yaptıkları projenin çalışır halini görebilmek esastır. BilgeAdamın yazılım standartlarında çalışır projesi yok. BilgeAdam Eğitim firması olarak başladı, biraz şekil değiştirdi.

Sen de yorum yaz

Turhost