Oynat CHIPTV'de bu hafta MSI vardı! CHIP TV TechTalk'ta bu hafta Skylake'li anakart ve notebook'lar, ekran kartları ve fazlası vardı...

CHIPTV'de bu hafta MSI vardı!

CHIP TV TechTalk'ta bu hafta Skylake'li anakart ve notebook'lar, ekran kartları ve fazlası vardı...

CHIP TV TechTalk'ta bu hafta, Intel'in 6'ıncı nesil Skylake işlemcileriyle beraber bir kez daha hareketlenen anakart piyasasını değerlendirmek ve elbette bu alandaki çalışmalarından bahsetmek üzere MSI Türkiye Ofisi'nden canlı yayındaydık! Konu MSI olunca, yalnızca anakart değil, ekran kartları, dizüstü bilgisayarlar ve elbette daha fazlasını konuştuk. Eğer bu canlı yayını kaçırdıysanız, hemen yukarıdaki videodan tekrarını izleyebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

yıllar önce bir msi 5750 ekran kartı aldım.. nerden yolum düştüde aldım bilmem bozulmadı gitti.. bi bozulsada yenisini alsam ekran kartları gerçekten kalitiye bi direx12 alacam inşallah.. mauseda güzelmiş ihtiyacım yok alana helal olsun..lettoplara bayıldım tuştakımını elimize yaklaştırdığınız çok güzel hepsi öyle olsa...

@31 Ekim 2015 03:46 Kardeşim bozulmasını bekleyeceğine sat veya rafa kaldır derim. Böylelikle yeni ekran kartını alabilirsin. Msi gerçekten kaliteli. Tabi Asus markası da kaliteli ürünler çıkarıyor. Msi ve asusdan şaşmamalı bence.

msi sorarmısınız cx640 için neden 302 biosu çıkartmıyorlar notebook pagatron a15 anakart taşıyor ve cesper medion gibi üreticiler 303 biosu yayınladı çoktandır msi 300 de kaldı bu bios win8.1 ve win 10 da açılışta siyah ekranda kalıyor aleti uyku moduna alıp uyandırınca çalışıyor diğer win 10 drv mevcut busorunu haleden 302 biyosunu kendi adlarını modeli yazıp yayınlamaları yeterli bi zahmet el atsınlar.

Sen de yorum yaz

Turhost