Oynat Galaxy Book diye bir gerçek var... Yıl olmuş 2017, bırakın masaüstü bilgisayarları bir yana, artık dizüstü bilgisayarlar yerine daha mantıklı çözümler var karşımızda!

Galaxy Book diye bir gerçek var...

Yıl olmuş 2017, bırakın masaüstü bilgisayarları bir yana, artık dizüstü bilgisayarlar yerine daha mantıklı çözümler var karşımızda!

Artık Galaxy Book diye bir gerçek var. İster öğrenci olun, ister çalışan, bu cihaz sizin bilgisayar kullanma alışkanlığınızı önemli ölçüde değiştirecek ve size yepyeni bir deneyim sunacak.

Samsung Galaxy Book, sadece 7.4mm inceliği ve 754 gr ağırlığıyla ilham size ne zaman gelirse gelsin, iş aşkınız nerede doğarsa doğsun veya en basitinden multimedya uygulamalarıyla eğlenmek istediğinizde, hemen elinizin altında olacak.

Yedinci nesil Intel i5 3.1Ghz işlemcisi, 11 saate ulaşan pil ömrü, 12 inç boyutundaki Super AMOLED 2K ekranı, Windows 10 işletim sistemi ve pek daha fazlasıyla bir tablet gibi kullanabilir, dilerseniz klavyesiyle kullanımı çeşitlendirebilir ve hatta geleneksel yöntemleri seviyorsanız, onu bir PC'ye dahi çevirebilirsiniz.

Samsung Galaxy Book'a çok açılı farklı kullanım modları sunan klavyesi yoluyla ister parmaklarınızla dokunabilir veya dilerseniz ultra hassas S Pen ile ruhunuzu açabilirsiniz / ilhamınızı yansıtabilirsiniz.   Çünkü artık Galaxy Book diye bir gerçek var...

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz