Oynat Google Skynet mi oluyor? İnsansız arabalar, Robot ve Yapay Zeka firmalarını satın alması, Glass bilgileri ve ev aletlerine girmesi, Google'ı geleceğin Skynet'i yapar mı?

Google Skynet mi oluyor?

İnsansız arabalar, Robot ve Yapay Zeka firmalarını satın alması, Glass bilgileri ve ev aletlerine girmesi, Google'ı geleceğin Skynet'i yapar mı?

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Bilim kurgu filmlerinin birgun gercek olacagi asikar lakin gelismeler filmlerdeki kadar hizli olmuyor. Bunun onunde ki en buyuk engelin su an batarya teknolojisinin hala gereken duzeye gelmemesi olarak goruyorum. Bence en buyuk sorunlardan biri bu. Hala elektrikli arabala gecemedik cunki batarya problemi var. Kimse telefonundan memnun degil cunki hizlandikca batarya omru kisaliyo. Kol saatleri akillandi ama normal kullanimda dahi gunluk kabloya bagimli hale geliyor. Kisacasi benim dusuncem herseyin basi enerjidir. Bunu cozerlerse iste o zaman hizli gelisimin onu acilir. Saygilar.

Apple komplolarla rakiplerine iftira atmada uzmanlaşıyor...

google belki şeytan robot üretmez ama robotlarda yazılımla çalıştığı için illa ki hacklenip şeytani aletlere dönüştürülebilir

kendi enerjisini kendi imkanlarıyla şarjını dolduran makina ;)

ABDnin skaynet super komputer sistemi vardir.Bu sistem 1saniyede 10 kvatrlyon ..... guce malikdir.Kosuldugu zaman dunyanin butun telekominikasiya peyk sistemini,butun yer ustu komputerle calisan silahlari [Fuzeler,nuve silahlari] dahil hepsini otomotik bir merkezden idare idilecek.durdurulmasi mumkun diyil.BLOKLANIB.butun bas kentler vurulacak.

Sen de yorum yaz

 

Turhost