Oynat Hadi bilgi yarışması mercek altında! Televizyondaki bilgi yarışmalarının online rakibi Hadi ve ardındaki teknolojiyi inceledik.

Hadi bilgi yarışması mercek altında!

Televizyondaki bilgi yarışmalarının online rakibi Hadi ve ardındaki teknolojiyi inceledik.

3 hafta gibi kısa bir sürede 2000 kişiden 60.000 aynı anda oyuncuya gelen, her gün aynı saatte yayımlanan ve bilgisine güvenen kullanıcıların ödül kazandığı Hadi bilgi yarışmasının yaratıcıları canlı yayında konuğumuz oldu, yarışmayı ve ardında yatan teknolojiyi anlattı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Söylenildiği gibi iyi bir program değil sorular esnasında ekran donuyor kaç tane joker hakkım gitti adaletli bir program değil .kazanma şanşımızı kısıtlanıyor

@05 Temmuz 2018 17:34 100K kişinin katılıp sorunsuz yarıştığı yarışmada ekranın donması senin internetinden de kaynaklanıyo olabilir güzel kardesim. İnsanların sırf senin bilgine ve cebine katkı sağlaması için aylarca emek verip çaba sarfettiği uygulamayı gömmek bu kadar kolay olmamalı. Bu arada vakit bulup denk geldikçe katılıp yarışmaktan keyif aldığım bilgi yarışmasıdır. Emeği geçen herkese tesekkürler.

Gerçekten son model telefon kullanıyorum internetim de full çekiyor ama ne hikmetse birinci soru başlar başlamaz uygulama telefonu donduruyor telefona reset atmak zorunda kalıyorum donduğu zaman Hiçbir tuş işlev görmüyor yetkililere o kadar mail atmama rağmen ne yazık ki hiç bir sonuç alamadım hiçbir uygulamada telefonun böyle donmuyordu acil düzeltilip bir güncelleme getirilmesi lazım

@04 Eylül 2018 20:47 Aynı durum benim telefonumda da oluyor, Bu arada sorun hala sende oluyor mu ?

Sen de yorum yaz