Oynat İnternet girişimciliğini masaya yatırdık! Bu canlı yayınımızda Türkiye'nin en başarlı internet girişimlerinden Armut.com'un yaratıcıları ile internet girişimciliğinin temel taşlarını, başarıya giden yolda atılması gereken adımları tartıştık.

İnternet girişimciliğini masaya yatırdık!

Bu canlı yayınımızda Türkiye'nin en başarlı internet girişimlerinden Armut.com'un yaratıcıları ile internet girişimciliğinin temel taşlarını, başarıya giden yolda atılması gereken adımları tartıştık.

İnternet hepimiz için bir yaşam tarzı haline geldi. Gün geçmiyor ki hayatımızdaki sıradan işleri standart yöntemler yerine internet üzerinden yapmaya başlamayalım. Bu işleri internet ortamına taşıyan birçok girişim var. Bu web sitelerinden her gün onlarcası açılıp onlarcası kapanıyor. Sadece başarılı olanlar, hedefe odaklananlar ve her noktayı ciddi bir şekilde planlayıp uygulamaya koyanla ayakta kalabiliyorlar. Bu canlı yayınımızda Türkiye'nin en başarlı internet girişimlerinden Armut.com'un yaratıcıları ile internet girişimciliğinin temel taşlarını, başarıya giden yolda atılması gereken adımları tartıştık.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

Turhost