Oynat iPhone 4 Resmen tanıtıldı! Steve Jobs sahneye çıktı ve başladı yeni iPhone 4'ü övmeye, anlaymaya. İşte o görüntüler...

iPhone 4 Resmen tanıtıldı!

Steve Jobs sahneye çıktı ve başladı yeni iPhone 4'ü övmeye, anlaymaya. İşte o görüntüler...

Dünyanın en başarılı akıllı cep telefonu iPhone serisi, iPhone 4 ile devam ediyor! İşte Steve Jobs'un tanıtımından iPhone 4.


Detaylı haber için tıklayın...

Detaylı fotoğraflar için tıklayın...

Okuyucu Yorumları

Toplam 19 Yorum

Steve Jobs'ı & Apple'yi seviyorum...

Hadi hayırlı uğurlu olsun :)

bu adam hiç değiştirmicek galiba görüntüsünü..
apple bide steve için bi dizayn yapsaya
steve jobs 2 isimli...

:D

eskiden sim kart takılan ipod üretiyolardı :D
demek biraz ilerlemeyi düşündüler :D
nokia N8'E 12MP KAMERA takarken bunlar 5mp yi zor görüyo :D
hayırlı olsun.

Hastayım bunların sevinçlerine. Adama muamele peygamber gibi.. Ama adam da hakkını veriyo yani..

Öncelikle chip online : iphone tanıtımı için video koyuyorsunuz ama iphone dan izleyemiyorum???
Sonraki sözde Nokia severlere : iphone kullanmayan farkı anlayamaz siz kendinizi avutmaya devam edin :))

iyide arkadaş adamlar işi biliyor adamlar kaç milyon sattı şimdiye dek 50 milyonu aştı o kadar insan madem dediğin gibi kameraya taksaydı gider fotoğraf makinası alırdı.

Amma apple sevdalısı varmis neredeyse sevincten bayilacak kalp krizi gecirecekler. Neyse güle güle kullanin. Hayirli gösterisler.

videoyu izleyemeyen arkadaş bir zahmet CHIP'e değil, Steve Jobs'a çatsın ahahah...

Steve amcaya laf yok, insanlar görüntüsünü değiştimek zorunda değildir. Nokia N8'e 12MP kamera takabilir, lakin şunu unutmayalım;

Bir kamereanın çok iyi video ve resim çekmesinin en önemli teşkili MegaPiksel değildir. Bu dediğimi bilmek ve unutmamak gerek. Düşük MP'e sahip kimi fotoğraf makineleri onlardan daha yüksek MP'e sahip makinelerden daha iyi fotoğraf çekebiliyor. İnternetten biraz araştırma yapan biri bunu bilir...

sadece mp boyut tek başına bir işe yaramaz, görüntünün net olabilmesi için çözünürlüğün derinlik değeri ve lens de önemli; elimde iki makine örneği var, biri eski bir nikon 2mp (1600x1200) çekiyor, diğeri olympus 8mp (3264x2448) çekiyor, ikisi de kendi lensini kullanıyor.. hangisi daha kaliteli net ve temiz resim çekiyor diyenlere; tabiki nikon. neden mi; çözünürlük 300dpi diğeri 72dpi de çekim yapıyor...

Böyle bir alet almak parayı çarçur etmek yani boşa harcamaktır.Eminim ki alanların %99 sırf gösteriş için alacaktır almadan önce bir düşünün derim gidip bir telefona 1800 TL vermek pek de akıl karı değil gibime geliyor.

insan bir takım elbise giyer yanii resmen fıkara gibi adamı çıkarmışlar oraya.

Nokıa 5800'ım la bunu 4 e katlarım :P

@09 Tem 2010 11:06 hesap makinasını açınca reset atmasın :D

iphone'a gösteriş için para verildiğini sananlar ellerine 1 kez olsun iphone almışlar mıdır acaba?

evet arkadaşlar, ben de yok ama kullanan arkadaşlar var ve kimse mail lerini yada işiyle ilgili yada günlük hayattaki yazışma ve iletişimlerini gösteriş için kontrol etmese gerek.yanlış anlaşılmasın lütfen ama alsak da almasak da hakkını verelim.dönüm noktası bi n95 ti birde şimdi ıphone.kötülemek için tek bir kelime bile kullanmaya kıyamıyorum.inşallah bende dahil olmak üzere kullanmak herkese nasip olur.

yaptıgınız yorumlara bakıyorum ve kullanmadıgınız bi telefona nasıl yorum yapıyosunuz anlamıyorum sonuçta insanlar bu yorumlara bakarak karar vermeye çalışıyo ayrıca nokıa N8 den daha net video çekimi lütfen kullanan arkadaşlar yorum yapsın kimseyi yanlış yönlendirmeyin bilmiyosan bilene sor sözünü unutmayın (biliyosan söyle ibret alsınlar bilmiyosan sus adam sansınlar)

Adamın görüntüsüne bakıcağınıza aynaya geçip baksanıza. Hanginizin tasarladığı telefon o kadar sattı. Apple veya nokia meraklısı değilim.
İphone kullanıyorum evet zorunlu olduğum için elden çıkarmam gerekiyordu ve nokia aldım şimdi tekrar iphone almayı düşünüyorum. Nokia ile İphoneyi bir tutmayın.!!!

Sen de yorum yaz