Oynat iPhone 4S'i iPhone 5 sandılar iPhone 4S'in iPhone 5 olduğuna inanan insanlar, bakın onun için neler dediler!

iPhone 4S'i iPhone 5 sandılar

iPhone 4S'in iPhone 5 olduğuna inanan insanlar, bakın onun için neler dediler!

Okuyucu Yorumları

Toplam 18 Yorum

insanın önüne ne koyarsan onu yer (:

iphone 5 ile 4s in bir farkının olamadığının kanıtı Lumia çok daha iyi

Vay be... iphone'la dalga geçildiği günleri de gördük.

bu iphone 4s degil iphone 4

apple'ın tuğla işinde daha başarılı olacağını düşünüyorum. Gerçi şimdi de aynı işteler ve köşeyi döndüler ama...

sanki yeni iphone 5 in çok farkı var görünüm olarak sadece rengi değişmiş biraz ve incelmiş başka fark yok görünüm olarak

keşke iphone 5 hemen çıkarda,kullanmaya başlarım.

iphone 5 kadar dandik telefon yok samsungda dahil en iyi nokıadır ben lumia 920 alacam nokıa hahahahahaha

Samsung'un tek dezavantajı yazılımı yani android. S3 donanım ve özellik olarak iPhone5'e 5 basar fakat android çok sorunlu çalışıyor. iOS hızlı ve stabil çalışıyor. Samsung yazılım sorununu nasıl çözer bilmiyorum ama çözmediği sürece iPhone onu geçer.

@17 Eyl 2012 13:25 arkadaşım bunu diyebiliyorsan işletim sistemlerini ya bilmiyorsun ya fersah fersah uzaksın konuya. ios un stabil olmasında hiçbir nane yok çünkü çok basit, sade ve KAPALI bir sistem olduğu için. Hızlı olması burdan. Başka bir olayı yok. Öte yandan Android kullanım zorluğuna rağmen basit, geliştirilmeye oldukça açık (Google Play Store), göze hitap eder bir sistem. Geliştirmeye açık olması sistemin özelliştirilmesine en büyük katkılardan biri. Ne varki bu sistemin yavaş veya stabil çalışmamasına en büyük artı. Telefonu hacklemeden bir çok ücretsiz yada yapımcı onayı almamış uygulamayı yüklemek mümkün. Hack yapılmaması garanti yönündende bir artı. Lakin ios kapalı bir sistem olduğu için illa yapımcı taradından onaylanmış uygulamalara izin veriyor ve buda hack yapmadan tersini yapmaya engel oluyor. Şayet hack yapıldığı belli olan telefonuda garanti karşılamıyor.

onu bunu birakin kardeşim sevgili arıyınca bile guzelige bakiyoruz ALLAHINIZI severseniz bu samsung veya diyer telefonlar iphone kadar şık ve guzel oluyorlarmı iphone haric diyer telefonlarin hepsi şekilsiz yawww.

ingilizcem az daha iyi olsaydı keşke yaa

samsung s4 çıkıyormuş özellikleri iPhone 5 ile aynı.

@18 Eyl 2012 22:02 S3 özellikleri bile iPhone 5'ten daha iyiyken, Samsung bir öncekinden daha düşük özellikle S4 yapmaz.

@18 Eyl 2012 22:02 Yok le bıran jayimıs. :D:D:D S3 dahi İPhone 5 ten iyi. İPhone5 1600 lü puanlar alıyor. S3 ise 2000. Genel ortalamaya bakarsak 1700-1800 diyebiliriz S3 için. :D

2 yıllık iphone 4 kullanıcısıyım , stabil çalıştığından androidden hep daha iyi demişimdir. fakat bu gün telefona resim atmak istedim, işyerimde itunes yüklü değil tek çare wireless üzerinden atmak ama herzaman çalışan wireless da telefona bağlanamadım, neyseki jailbrekliydi telefonum hemen cydiadan bluetooth için uygulama attım ve oda çalışmadı maille atacak kadarda ufak değildi dosyalar.Sonuç olarak telefonla bilgisayarın arasındaki 5 cm uzaklık varken en temel dosya aktarımını yapmayan bir işletim sistemi stabil çalışsa ne olur çalışmasa ne olur. en kısa zamanda lumina veya galaxy e geçecem inşallah fakat bi ton para verip app storedan aldıklarımızı neremize sokacam henüz karar vermedim...

@19 Eyl 2012 23:24 iyi sallamışsın aferim :)

şekilde de android cihazlar önde boyuttada donanaımda da. Neden İphone5 taaaa 2 yıl önce üretilmiş çift çekirdekli galaxy sII ebadında ve yakın donanımında? Önce samsung yapar şapşal amerikan emperyalisti bluetoot wifi kart reader gibi hiç bi özelliği ile dosya paylaşılamayan ve mağazasının kölesi olduğunuz apple 2 sene sonra ona bakar ve ürün çıkartır.

Çok güzel param ama param yok.

Sen de yorum yaz