Oynat Kurucusu Türk, siber güvenlikte lider! Bu hafta dijital sertifika pazarında Amerika'da lider olan Comodo'nun ODTÜ içindeki AR-GE merkezini ziyaret ettik.

Kurucusu Türk, siber güvenlikte lider!

Bu hafta dijital sertifika pazarında Amerika'da lider olan Comodo'nun ODTÜ içindeki AR-GE merkezini ziyaret ettik.

Comodo, %39.1 pazar payı ile SSL sertifikalarının en büyük sağlayıcısı konumunda.
Bu yıl Amerika'daki en başarılı 50 Türk listesinde 6. sırada yer alan başarılı bir Türk girişimci olan Melih Abdülhayoğlu tarafından 1998 yılında kurulmuş olan Comodo'nun Türkiye'de ODTÜ içinde yer alan en büyük AR-GE merkezlerinden birini sizler için ziyaret ettik.

COMODO EMEA Bölgesi Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı Erdem Eriş ve Mühendislikten Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Egemen Taş ile canlı yayında gerçekleştirdiğimiz röportajı kaçırmak istemeyenler tekrarını buradan izleyebilirler.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

deneyelim bakalım nasılmış

Keşke Dragon ile eş olarak IceDragon'u da tanıtsalardı :/

comodo sandbox bilgisayarimi koruyamadi. qiho 360 securitiye gectim.

satis@comodo.com.tr posta kutusuna iletisim bilgilerinizi gonderebilirseniz sizinle gorusmek cok isteriz. Zira su anda Comodo virussuzluk garantisi veren, tek bir cryptolocker vakasi yasamamis ve Wikileaks'te gecilemedigi belgelenmis tek uretici konumunda.

Geekbuddy bir harika boyle bir uygulamayi yaptiklarik icin müteşekkirim. aeo.

Harika emeği geçen herkese teşekkürler.

dijital sertifika nedir

Comodoyu bir Amerika firması sanıyordum ! Kurucusunun bir Türk girişimcisi olduğunu öğrenince açıkçası gurur duydum. Küçük ölçekli bir bilişim firması olarak Comodo deneyimim oldu ve performansını beğendim.

Comodo candır, efsanedir. Geleceğin, vazgeçilmez bir yapısıdır...

Sen de yorum yaz