Oynat Lumia 920'nin HD+ ekranının marifetleri Nokia'nın Lumia 920'ye sıkıştırmayı başardığı pikseller, bakın nasıl bir görüntü ziyafeti sunuyor!

Lumia 920'nin HD+ ekranının marifetleri

Nokia'nın Lumia 920'ye sıkıştırmayı başardığı pikseller, bakın nasıl bir görüntü ziyafeti sunuyor!

Not: ekran tanıtımı için 9. dakikaya atlayın.

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

harika çıkınca hemenalacam:)

Nokia yetkili servisi arayın bakayım yazılım dışındaki herhangi bir parçanın arızası durumunda size verecekleri cevaba bakın yedek parça garantisi artık yoktur diye . 212 660 59 59 . bu telefonun batarya gucu 1750 wolt yani 5 ay ya 6 ay sonra ne olacak telefon kutu tasarım oldugu icin batarya garanti kapsamında değişmeyecek veya bir sürü dantel mantel uyduracaklar ben 10 yıllık bir nokia kullanıcısıyım ve bu tasarruf paketleri şirketin eskisisen eser bırakmadıgının türkiye disbrtrlerinde net göstergesidir. her kral birgün tacını devredermiş bence coktan devretti artık sizde yeni kralı görün ıphone baskasıda yok tesekkürler.

@16 Eki 2012 16:36 Fanboys.. Fanboys everywhere..

gerçekten artık o adoird ve ios tan bıkmıştım. bu yenilik mükemmel

9 mm nin altina inmeli .. cok kalin

muhteşem! devrim devrim başlamak üzere. rüzagar tersine dönüyor. Microsoft un neden bu kadar uzun sure beklediği şimdi anlaşıldı. amaç çok daha iyisini yapmakmış. iphone dan daha hızlısı asla olamaz sanıyordum.

müthiş... o ne hız arkadaş. ama bu win 8 için sadece başlangıç. yani muhteşem olan aslında win 8. nokia da güzel iş çıkarmış. ama Samsung ile bu windows 8 hem telefonda hem tablette nerelere gelir düşünebiliyor musunuz. android ve ios için yolun sonu görünüyor.

@17 Eki 2012 03:07 yürü git samsungmuş. samsung hırsızın önde gideni sonuna kadar nokiayı destekliyorum inşallah samsung wp telefon yapıp kaliteyi düşürmez gene androiddeki yaptığı gibi. microsoftun samsung'un telefon yapmasına izin vermemesi dileğiyle..

"Not: ekran tanıtımı için 9. dakikaya atlayın." dalga mı geçiyorsunuz? kendi yaptığınız şeyi de mi bilmiyorsunuz? ileriye tıkladığımızda yüklenen en son yere kadar geliyor. atlanmıyor...

@17 Eki 2012 16:52 yani videoyu aç 9 dakka takıl biryerde gel izle demek istemiş :)

bence tamamen tercih meselesi android tutkunu olanlar android yenilikçi olanlarda win8 kullanacaklardır

nokıa gerı donuyor hemen ıstıyorum ..

güle güle android

9ncu dakkaya gelince atlıcam uyarınız için teşekkürler

teleon çalışıyormu hala açılmadı da...

Sen de yorum yaz