Oynat Mac çocuklara göre değil! Microsoft saldırgan reklam kampanyasında hız kesmiyor; tersine tavrını giderek sertleştiriyor!

Mac çocuklara göre değil!

Microsoft saldırgan reklam kampanyasında hız kesmiyor; tersine tavrını giderek sertleştiriyor!

Reklamdaki ufaklık önce Apple'ın Macintosh bilgisayarlarına yöneliyor. Bu sırada annesi Lisa, Mac'lerin bu yaşlardakilere popüler geldiğini söylüyor. Fakat oğlu Jackson, Mac'leri çok küçük bulduğu için hızla oradan ayrılıp PC'lere yöneliyor. Sonunda 16 inçlik bir Sony VAIO'da karar kılan anne ve oğlu, yeni bilgisayarları ile birlikte mutlu bir aile tablosu çiziyorlar.

Okuyucu Yorumları

Toplam 33 Yorum

hep hp alıyolardı :) busefer değişmiş.

Hangi çocuk Mac ister ki zaten.Hem pc de oyun oynamak daha kolay.Reklam amacına ulaşmış.

28. saniyede Lisa'nın yüzünün aldığı ifadeye bakar mısınız ? :)

Nihuhohaha Çok Yaşa Microsoft xD

PC alalım Linux kuralım :D

Iyyy MACde oyun mu var ya kaç kişi MAC de oyun gördü.

Vay be Microsoft gene yaptı yapcağını :D

vaio yu aldı üstüne para mı aldı abbooo hemen bende alayım yahu

Bize herşey free kim pc yanında gelmiyorsa Microsoftun yazılımlarına yada diğer yazılımlara para veririki.Bir tek Amerikalılardır kesin bizi bağlamaz....

üstüne para vereceklerse hemen alalim bizde

mac alanlar zekidir oyun oynamakla zaman gecirmez :) ayrica alin bir normal notebook 500 tane program yuklemeniz lazim her programdan sora gittikce hantallasir :)
mac kullanicisiyim cokkkk memnunum

Süper reklam:))

hakkaten çocuklar napsın mekintoşu, oyun yok can sıkıcı. Ekrana aval aval bakmaktan başka ne işe yarar? En iyisi pc.

MAC yada LINUX profesyonellerin tercihi.Çoluk çocuk mindoz kullansın ki daha sonra mac'i görüp kullandığında iyi ile kötüyü ayırdedebilsin.Biraz virüslerle boğuşsun saçbaş yolsun sonra mac ile huzura kavuşsun.

mac ları görünce kadın yüzünü buruşturuyor. yani mac ları daha ince ve dizaynlı görünce kendi çirkinliği ortaya çıktı :)
bence de bunları windows dan başkası sarmaz. mac bir sınıftır ve herkesin harcı değildir !!!

hakkaten çocuklar napsın mekintoşu, oyun yok can sıkıcı. Ekrana aval aval bakmaktan başka ne işe yarar? En iyisi pc.
15 Nisan 2009 Çarşamba, 22:19
-------------------------------

Aynen katılıyorum

ben katılmıyorum mini mac lerin yanına giderse oyle olur macte pc de yapılan herşey yapılıyor yeterki nasıl yapıldığını bil

yalnız dikkat edin hem mac hemde pc reklamlarının dış sesi aynı :D

mac ları görünce kadın yüzünü buruşturuyor. yani mac ları daha ince ve dizaynlı görünce kendi çirkinliği ortaya çıktı :)
bence de bunları windows dan başkası sarmaz. mac bir sınıftır ve herkesin harcı değildir !!!

hangi sinifmis o?
Kodamanlar sinifimi?
Benim pentium mmx'im bile bu mekbok ayir lardan iidir :D

"mac ları görünce kadın yüzünü buruşturuyor. yani mac ları daha ince ve dizaynlı görünce kendi çirkinliği ortaya çıktı :)
bence de bunları windows dan başkası sarmaz. mac bir sınıftır ve herkesin harcı değildir !!!"

parası çok olan böyle sınıf sınıf ayırır işte milleti insanlıktan uzak kalmış bu arkadaşşşş

Windows kullanacak kadar basit ve ZENGİN DEĞİLİM !!!

mac pronun en üst modellerinden birinin fiyatı 6,730 YTL+KDV!

şimdi bu parayı bana verin size nasıl bir pc toplanır göstereyim.
1.Bu paraya topladığım pc kesinlikle ondan daha iyi bir işlemci içerir.
2. para nasıl olsa çok. 4 adet 2 gb ram takılarak oluşturulmuş üstünde bir adet şarj edilebilir pil bulanan ve pci yuvasına takılan RAM-DISK lerden takarım. Windowsu buna yükler bütün maclere hızımla hava atarım.
3. Kesinlikle üst düzey 2 adet ekran kartı SLI kardeşliği ile pc'mde buluşur. Maclere hava atmaya devam ederim..
4. Ve tabiki DDR3 performans ramlerinide unutmamak lazım :P
5. harddisk desen sorun değil. :D
6. Sıvı Soğutmanın sessizliği ve veriminin keyfini sürerim.

VE emin olun hiç bir mac bununla boy ölçüşemez.

Onion News videosu değil mi bu?

:D

pc ve windows kullananların çoğu internette sohbet yapiyor msn filan ama mac os tam teknoloji sistemi ünlü programcılar bile mac os kullanıyor.

macbooklarla kapışacak tek pc yi almış (tabii ki performans olarak değil tasarım baabında:) )

Windows Çocuklar için, Mac Yetişkinler için ;)

PC'ler oldugu sürece macler ezilmeye mahkumdur :) iSuck ops pardon iMac' :D

macciler oyle professyonelim ayagına yatmayın o işi geçiceginiz yazılım destegi olmadıktan sonra mac napim ben benim kullandıgım yazılımlarım mac versiyonu yok napıcaz ekrana mı bakıcaz aval aval neyse siz maclarinizde photoshop yapın anca o işe yararlar. virüs olayına gelince dünyada en cok kullanılan sistemle ugrasıyo adamlar mac kullanılsaydı onun icin agırlıklı virüs üretilirdi

maclere savunan arkadaşlara bir çift lafım war 95 yılından başlayalım windows 95 ile pcler dünyaya yayıldı ve en çok tutulan işletim sistemi win95 oldu şimdi sen 95 yılında markete gidip apple ın işletim sistemini bulabilirmisin+bulsanda microsoft kadar teknik destek ve müşteri hizmeti alabilecekmisin şonuç olarak microsoft mac dan daha tecrübeli ve pc ler dünyaya microsoft sayesinde yayıldı ve tanıtıldı fazla söze gerek yok 256 mb ramle bile xp son sürat çalışırken linux,mac için pek aynı şey söylenemez...

linux alıp istediğim her programı kullanamayacağıma windows alırım daha iyi hem kolay herkes kullanabilir hemde dünyada en çok satılan ürün ve teknik desteği yaygın koca microsoft firması sonuçta:D:D:D

Basit olarak internet ve msn hayatimizin bir parcasi ark.min msn i var pc de benim de mac icin msn var kamerali gorusemiyoruz. Sistemin bize ayak uydurmasi gerekirken biz sisteme ayak uydurmak zorunda kaliyoruz. nasil bir is bu anlamadim ben

2 yıl öncesine kadar mac gerçekden çok üstündü fakat hem windows çok sıkı çalıştı hemde mac büyük bir yenilik getirmedi ve windows mac'i geçti fark bile atıyor. ne performans nede görsellik açısından mac'in hiç bir avantajı kalmadı. ki windows ile sınırsız donanım seçeneklerini kullanırken neden çöpe atıcağım bir bilgisayar ile uğraşayım. korkarım apple cep telefonu mp3 player yapayım derken yazılım işini aksattı. bu onlara çok para kazandırdı fakat yazılım piyasasındaki saygınlıkları düştü. ki cep telefonu piyasasındada çok saygın olduğu söylenemez. sırf tasarım bu işi kurtaramaz. rezalet bir cep telefonu işletim sistemi geliştirmişler.

offical bir film olduğuna inanmam.nasıl olurda apple logosu - ürünleri kullanabilirler akıl almaz.

Sen de yorum yaz