Oynat Mac PC'ye sert vuruyor - III Apple, ardı ardına yayınladığı 4 reklam filmiyle Windows'u zayıf noktalarından çok kötü vurdu... (3/4)

Mac PC'ye sert vuruyor - III

Apple, ardı ardına yayınladığı 4 reklam filmiyle Windows'u zayıf noktalarından çok kötü vurdu... (3/4)

Apple'ın yeni Get a Mac reklam filmi Legal Copy PC'lerin yaşadıkları yasal karışıklıkları konu alıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

ben mac os seviyorum ama linux bence en mantıklı sistemi açık kaynaklı geliştirile bilir asıl işletim sistemi linux

geliştirilebilir olması senin için yeterliyse tabii ki...
ama hazır 'geliştirilmişi var'ken neden ikinciye razı olalım ki?

SU MACİN KENDİNİ ÖVÜP DURMASI DA YOK MU SİNİR OLUYORUM...MADEM ÖYLE NİYE PC EZİP GECİYOR SENİ BABAM :)

Apple'in Gizli Gücü Nedir? : Apple Inc.'in Üretime Soktuğu Farklı Tip Kasalı iMac'ler,iPhone Serisi,iPod Serileri ve İşletim Sistemleri Tamamen Olandan Farklı.

Örnek 1 (Program Yepazesi) : 500'e Yakın Program Bulunuyor Ve Hala Geliştirilmekte. Bu Programların HerBiri Tasarım ve İşGücü Harikası.
BarcodePro Örnek Barkod Yapma Programı.
Suitcase Serileri
Nitendo Oyunları (Yeni Nesil)
Aynı Zamanda Mac'e Uyarlanabilir PC Oyunları. (Örn:Crysis I / II)

Gelelim İşe : Basit Olan Windows Bu Konuda Olayı Çok Geriden İzliyor Yani Anlatılmak İstenen Olay Şu : Apple İş Adamlarına , Geleceğini Düşünen Zeki Bir Genç Topluluğuna Hitap Eden Bir Cihaz'dır. Gelceğini Oyunlarla Yakmak İsteyen Windows Serisine Devam Etsin..

Windows Phone'ler. (= Windows Mobile Bildiğim Kadarıyla 30 Yıldır Var. Fakat Yayınlandıktan 25 Yıl sonra Kimse Bilmedi ve İsmini Duymadı Ne Değişti HiçBirşey. Apple Bir iPhone Çıkardı ve İnsanlar Bir Anda Yeni Görmüş Gibi Cihazlara Sarıldı Büyük Bir Satış Patlaması Yaşandı Dünya Çapında Rekorlar Kırıldı Apple Karşıtları Buna Şahit Olamassınız Öyle Bir Lüks Yok Çünki Kardeşlerim. Selametle (~Alıntı Değildir~)

sevgili linux sever mac os unix tabanlıdır os x mountain lionla beraber bütün pc oyunları mac app store da sayısız işe yarayan müthiş proglar var linux ta windows ta olanlar ise sorunlar performans düşüklüğü hatalar ve virüsler

Sen de yorum yaz