Oynat Microsoft marka telefonlara merhaba! Microsoft'un uzun bir aradan sonra piyasaya sürdüğü iki amiral gemisi telefonu Microsoft Lumia 950, Lumia 950 XL mercek altında!

Microsoft marka telefonlara merhaba!

Microsoft'un uzun bir aradan sonra piyasaya sürdüğü iki amiral gemisi telefonu Microsoft Lumia 950, Lumia 950 XL mercek altında!

Microsoft'un uzun bir aradan sonra piyasaya sürdüğü iki amiral gemisi telefonu Microsoft Lumia 950, Lumia 950 XL ve Windows 10 ile ilgili daha fazla bilgi almak ve merak ettiğiniz sorularınıza cevap bulmak için Microsoft ofisinin kapısını çaldık!

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Dilenciye bedava ya versen o bile kullanmaz bu çöpü

@30 Ocak 2016 00:32 Evet, onlar andriod tercih ediyor. Seviyelerine daha uygunmuş...

Vakit nakittir diyerek Chip Video'larinda da Youtube gibi hiz secenegi olmasini istiyoruz. Ben default olarak 1.25, hatta cogu yerde 1.5X hiz kullaniyorum. 25 dakika video da 10 dakika kazandiriyor. Isteyen yine 1X izlesin. Ama o 10 dakika bazen gercekten cok degerli oluyor. Lutfen degerlendirin.

Ününü kullanmadan yorum yapmayın.

bu ürünleri kullanmadımda eskilerden 925 kullandım zamanında o kadar para saydımda aldım cihazı fakat hayal kırıklığı. telefonu tam 2 yıl kullandım ve bırakıp iphone 5s aldım 3 ay kullandım sonra xperia z5 aldım. farkına vardım ki sosyal medyadan, çeşitli uygulamalardan uzak kalmışım. bidaha alır mıyım asla. yarım yamalak whatsapı vardı beta facesi beta instagramı. geriye kalan sosyal uygulamaların hiçbiri yoktu olanlarda yarım yamalaktı zaten.

Sen de yorum yaz