Oynat Nedir bu BlaBlaCar? Her hafta düzenlediğimiz CHIPTV TechTalk canlı yayınında bu hafta, BlaBlaCar'la sohbet ettik.

Nedir bu BlaBlaCar?

Her hafta düzenlediğimiz CHIPTV TechTalk canlı yayınında bu hafta, BlaBlaCar'la sohbet ettik.

Bu haftaki canlı yayınımızda son zamanlarda sıkça konuşulan yolculuk paylaşım uygulaması BlaBlaCar'ı mercek altına aldık.

BlaBlaCar Türkiye Ülke Müdürü Esin İmer'le yapacağımız söyleşimizde, 19 ülkede 20 milyondan fazla üyesiyle şehirler arası yolculuğu hem hesaplı hem eğlenceli hale getiren BlaBlaCar'ın tüm detaylarını konuştuk. Hem Türkiye hem Avrupa'da yeni şehirler keşfetmeyi ve yolculuklarını hesaplı hale getirmeyi amaçlayan yolcularla aynı yönde yolculuk yapan sürücüleri buluşturan sistem nasıl çalışıyor, nasıl fayda sağlıyor ve tarifeler neler? Bu soruların ve daha fazlasının cevabını bu videoda bulabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

100 lira fazla masraf olsun, kafam kulağım rahat olsun. tanımadığım birini arabama mı alacam! bu ülkede hırsızı, kapkaççısı, sapığı, katili, manyağı ve dahası hiçbir zaman eksik olmaz!!...

bu ülkede o konsept işe yaramaz işte. düzgün iyi görünümlü olup insanları parçalayıp satan binlerce sapık tecavüzcüsü sapığı katili var.

Bir sürü güvenlik özelliği var sistemde, herkes yol arkadaşına kendi karar veriyor. ben kullandım gayet de güzel geçti. Akaryakıtın diğer ülkelere göre iki misli satıldığı ülkede, anlamadan dinlemeden eleştiri. Enteresan.

Bence güzel ama zamana bırakmak gerek

Sen de yorum yaz