Oynat Oyunların geleceği: Vision 8 oyun motoru Vision oyun motorunun yeni sürümü büyülüyor

Oyunların geleceği: Vision 8 oyun motoru

Vision oyun motorunun yeni sürümü büyülüyor

Trinigy firmasının 3D grafik uzmanları kendi geliştirdikleri oyun motoru Vision'un yeni 8. sürümünü duyurdu. Yenilikler arasında Internet Explorer, Firefox, Chrome ve Opera'da DirectX 11 oyunlarını oynamayı mümkün kılan WebVision tarayıcı eklentisi var.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Sevmedim. Grafikler çok basit duruyor.

akkolmurat yazmış:
Sevmedim. Grafikler çok basit duruyor.

tarayıcıda cod 6 yada aion falan mı oynamayı planlıyorsun. Grafiklerin basit olması ii bile sayılır çünkü ne yazık ki ülkemizin internet baglantıları hiç bir şeyi kaldırıcak güçte degil.

adamlar tarayıcı üzerinde grafik motoru yaratmıslar :D bizim millet ogame olmadı gemili bir oyun daha vardı onun gibilere alısmıslar tarayıcı üzerinde oyun oynamaya. pöh bence cok güzel bu motorun tasarlanması. yakında cod falanda oynarız tarayıcı üzerinde olmadı 3D savas oyunları falan

gayet mantıklı taRAyıcı üstünde oynuyorsunuz.. daha ne istiyordunuz ki...grafikler gayet yeterli....

quake live quake 3 un tarayici ustunde oynanani deneyin ben oynuyorum cok zevkli

Herifler tarayıcı oyunlarına grafık motoru yapmıslar bızmkıler de begenmıo ıse bak :D Daha bıkmadınızmı Travıan dan Clan savaslarından yaw . Bnce yakında Cs 1.6 grafıgınde oyunlar gorebılırız browser oyunları ıcınde . Bnm browser oyunu olarak en guzel gordugum oyun Quake Live dır . Grafıklerı Quake 3 ıle aynı ve cok da eglencelı . Denemenızı tavsıye ederım

İnsanlar o kadar cahil ki bu işleri bilmeden anlamadan yorum yapabiliyolar. Singleplayer oyun motoruyla multiplayer oyunu bir tutulamaz. Multiplayerda herkesin sistem gereksinimleri farklıdır ve grafiklerin aşırı ileri olması oyunu yavaşlatır. Oyun oynanmaz hale gelir. Singleplayerda böyle bir sorun olmadığı için İstenildiği kadar gelişebilir.

Sonuç: Online oyunlar için bu motor Güzel Bi Motor.

Sen de yorum yaz