Oynat Palm Pre iş başında Yeni iPhone katili olarak tanıtılan Palm Pre amacına ulaşabilir mi? Videoyu izleyin kararı siz verin

Palm Pre iş başında

Yeni iPhone katili olarak tanıtılan Palm Pre amacına ulaşabilir mi? Videoyu izleyin kararı siz verin

İnternette Palm Pre cep telefonunu canlı olarak, beraberinde gelen yeni uygulamalarla gösteren yeni bir video ortaya çıktı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

bundan bi cacık olmaz cok kalın bıde yhaa

Kalın bir şeye benziyor. Almayı düşünmem için fiyat perfonmans değerinin uygun olması gerek.

Bence bu ürün fiyat ve performansyla iPhone u sollar.Kalın olması eksi bir yön ama diğer özellikleri bu açığı kapatmaya yeter.

agir calisiyor adami iki gunde kirasi gelir IPHONE kulanin gorun farki...

Palm de kimmiş.Tabiki IPhone...Böyle bi kıyaslama bile yapılamaz.

Cihaza kalın diye yorum yapanlar, sadece gösteriş kullanıcıları olsa gerek. Cihazın program zenginliği, hızlılığı, donanım kalitesi, kullanım kolaylığı gibi etkenlerden haberi olmayanlar bunlar. Ya da Palm'i tanımayanlar olabilir. Ve ya kaydırma klevyesini görmemişte olabilirler ki bu gerçekten önemli bir donanım. Hareket halindeyken takır takır yazı yazmaya bire bir. iPhone'a 1500 verenler, buna 2000 verseler hakeder bence.

Palm kullanmayan bilemez. cihaz için kalın yorumunu yapanlar, klevyeden haberleri olmayabilir mi acaba? Cihaz seçiminde donanım, yazılım zenginliği, ekran kalitesi ve de klevye varlığı önemlidir. Ha oyuncak olarak kullanacaksanız klevye aramayabilirsiniz. iPhone'da güzel ama, palm daha bir güzel bence.

palm pree ekranı arıyorum

Sen de yorum yaz