Oynat Teknik Servisleri konuştuk! CHIP Online TechTalk canlı yayınlarında bu hafta, ünlü markaların Teknik Servislerini ele aldık!

Teknik Servisleri konuştuk!

CHIP Online TechTalk canlı yayınlarında bu hafta, ünlü markaların Teknik Servislerini ele aldık!

CHIP Online TechTalk canlı yayınlarında bugün, Türkiye'de teknolojinin belki de en çok tartışılan konusu olan Teknik Servis hizmetlerini ele aldık.

Ünlü markaların teknik servislerini değerlendirdiğimiz bugünkü canlı yayınımızı kaçıranlar, hemen yukarıdan tekrarını izleyebilirler.

Yayına katılan ve bizlere markaların teknik servisleriyle ilgili yaşadıkları problemleri ve aldıkları başarılı hizmetleri ileten izleyicilerimize teşekkür ederiz. Bizleri izleyen takipçilerimizin sorunlarını ilgili mecralara ulaştırabildiysek ne mutlu bize.

Bir sonraki yayında görüşmek üzere!

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Firmaların test için gönderdikleri ürünleri geri almaları sadece vergi açısındandır. Malı sizde bırakırsa satış olarak gösterip kdv ve gelir vergisi ödemesi gerekir. Göze alan var alamayan var demekki.

@22 Ağustos 2015 15:27 o malı oradan almayan kişi vergisindenmi kaçacak :D

Arena' bilgisayardan bahsedilmiş yayında yalnız şöyle bir durum var arandığında verilen cevap klasik aldığınız bayi aracılığı ile ürünü yollayın bun dışında kabul etmemekteyiz durumu var benim diskimide o yüzden yollayamamıştım 50 tl para bayılarak arena ile çalışan bilgisayar firmasına göndermeyi başarabildim. esas sorun ürünü satan bilgisayar firmasının kapanmış olmasıydı üreticisi western digital. yani sadece ana kart ya da disk muhabbeti değil her üründe böyle davranıyorlar.

Bende Samsung GT N 8005 bir tablet aldım genel anlamda tabletten memnunum fakat yazılım olarak üzerinde 4.1.2 var ve bazı özelikleri çalışmıyor aynı yazılım tekrar yüklemek istedim. tabletimi güncellemedim ve güncellemek istemiyorum Fakat servis ısrarla 4.4.2 olan yazılım yükleyebileceklerini söylediler. Bu sürümde bazı programlar yeni android de yok bu yüzden de yüklemek istemiyorum. Samsung bu kadar basit bir şeyi bir türlü çözemedi

Sen de yorum yaz

Turhost