Oynat Xbox 360: Project Natal'ın detayları Project Natal: Devrimin arkasında neler var?

Xbox 360: Project Natal'ın detayları

Project Natal: Devrimin arkasında neler var?

Microsoft yayımladığı bu videoda Xbox 360 için geliştirdiği yenilikçi hareket algılama sistemi "Project Natal" hakkında yeni bilgiler verdi. Açıklamalara göre 2010 kışından itibaren uygun oyunlar piyasaya sürülecek.

Project Natal ile Microsoft, geleceğin oturma odası konseptini belirlemek istiyor. Xbox kullanıcıları 2010 kışından itibaren oyunları, görüntülü konuşmaları ve multimedya içerikleri uzaktan kumanda ve kontrol kolu yerine kendi vücutlarıyla yönetecek. Microsoft ilk olarak Kaliforniya'daki E3 etkinliğinde tanıtmıştı. Teknik, Nintendo'nun Wiimote ve Sony'nin EyeToy kamerasının özelliklerini tamamen yeni bir kullanıcı deneyimi oluşturacak nitelikte kombine ediyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

buna birde gerçek miş hissi vericek ses efektleri lazım :)

Microsoft her koldan gelecege yönelik ürünler geliştirerek tahtını sağlamlaştırmaya devam ediyor...

Üretken insanlar tabiki takdire layıktır, benim istediğim ülkemizdede çığır açacak teknolojilerin boy göstermesi, bizimde geleceğe yönelik çalışmalarımızın olması ve tabiki ülkemizin ismini taşıması gurur verici olurdu.

Mustafa | Bolu

Bu oyun konsolunda kullanılan teknoloji (ınfra-red motion capture ) artık kullanıcıların eline verildiğinden dolayı, amatör developerlar bu teknolojiyi kullanarak sınırsız yeni fırsatlara sahip olucaklar. Sistemde beklendiği gibi hala ufak bir lag bulunsada bunların önümüzde ki seneler içinde minimuma ineceğini düşünüyorum. Oyunlar altın çağına girmek üzere...

Microsoft baya ilerlemiş bu Konuda heralde:)

Bi de ucuz yapsalar süper olur heralde satışta rekor kırar :D

Aslında ses efekti de güzel olur çok gerçekçi bi şey valla teşekkürler
MİCROSOFT :))

Süper oLucakk süper.!!

gerçekten xbox 360 project natal çağır açıcak bir teknoloji!

nerden çaldı acaba ???

ingilizce olduğu için bihalta yaramaz

bunun(project natal) cıktıgı yerde(ulkede) fiyatı yaklasık 399 dolar
xbox un sitesiinde yazıyodu

ya ne kadar olcak bunlar lütfen yaklaşık olarak birşey söyleyin ama türkiyede pahalı olur almanyada yada amerikada ne kadar olur ??

Muhteşem bir oyun konsolu ama elinden tutan olmazsa bide iyi oyunlar çıkaramazlarsa ve geliştiremezlerse (örneğin karakter olduğu yerde duruyor oysa biz koştukça karakterde koşmalı tabi biz olduğumuz yerde koşcaz ama karakter ileri doğru koşcak yani bunları yapmalılar geliştirmeliler hem diyelimki ben savaş oyunu oynamak istiyorum elimde bi kılıç ortaçağda savaşmak istesem yani böyle oyunlar yapmalılar gidipte 6 yaş oyunları yapmamalılar işin içinde biraz şiddet olmalı tabi çok para kazanmak ve iyi bir yerlere gelmek istiyorlarsa..
Bekleyip görücez...

Sen de yorum yaz