Oynat Yenilenen MSN hakkında her şey Baştan aşağı yenilenen MSN hakkındaki tüm detaylar için Microsoft Bilgi ve İçerik Deneyimleri Grup Ülke Müdürü Eşref Günaydın ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızı izleyebilirsiniz.

Yenilenen MSN hakkında her şey

Baştan aşağı yenilenen MSN hakkındaki tüm detaylar için Microsoft Bilgi ve İçerik Deneyimleri Grup Ülke Müdürü Eşref Günaydın ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızı izleyebilirsiniz.

Baştan aşağı yenilenen MSN hakkındaki tüm detayları en yetkili ağızdan öğrenmek için Microsoft Bilgi ve İçerik Deneyimleri Grup Ülke Müdürü Eşref Günaydın ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızı izleyebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Öncelikle Windows lİve Messenger programının geri gelmesini bekliyor yoğun bir kite.Yoksa bu tarayıcıdan msn.com a girmek kimsenin umurunda olmuyor. Hiç kusura bakmasınlar.

Msn'yi özlüyoruz.mutlaka geri gelmeli.

Hey Gidi Msn Den Kız Tavladığım Günler Hey ! Anlayan Anladı :) Türk İnsanı Bir Şey Alıştımı Değiştiremezsiniz Geçmişte Bunu Yaşamadık Mı Windows Xp Döneminde :) Az Kalsın Windows 7 Ye Geçiremediler :) Ve Halen Türkiyenin Büyük Bir Kesimi Windows Xp İşletim Sistemi KUllandığı Gerçeğini De Saklayamaz : )

Sen de yorum yaz