iPhone 5 bombası, gerçekten "patladı" mı?

CHIP Online
13-09-2012, 00:03   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Apple'ın "iPhone'un başına gelen en büyük şey" dediği iPhone 5, tam bir hayal kırıklığı mı oldu?

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/iph ... tladi-mi_35901.html

Resimlerle: iPhone 5'den resimler ve fazlası

iPhone 5 ve Apple hakkındaki söylentilerin hepsi doğru çıktı gibi. Zira &lt;span style="text-decoration: underline;">bugün tanıtılan iPhone 5</span>, daha önce sizlerle paylaştığımız sızıntılardakinin neredeyse tamamen aynısı. Bunun yanında son dönemdeki "iPad Mini 12 Eylül'de tanıtılmayacak" söylentisi de gerçeğe dönüştü, etkinlikte iPhone 5 dışında tanıştığımız yenilenen iPod nano, iPod touch ve Apple'ın yeni kulaklığı EarPods oldu.


Apple'ın bugünkü tanıtımı, büyük bir değişiklik ve yenilik bekleyenler için hayal kırıklığı olabilir. Şirketin iPhone 5'i gizlemekte başarısız olması da bizleri şaşırttı. Zira Apple'ın en büyük rakibi Samsung, Galaxy S3'ü son güne kadar saklamakta oldukça başarılıydı ve teknoloji dünyasını sahte S3'lerle yanıltmayı başarmıştı.


Hatırlatmak gerekirse, iPhone 5'in 4 inç'lik bir ekranı olacağını &lt;span style="text-decoration: underline;">buradaki</span>  haberimizde ve &lt;span style="text-decoration: underline;">buradaki</span> haberimizde (ve daha önceki haberlerimizde) söylemiştik. Telefonun daha küçük bir istasyon bağlantısına sahip olacağını ise &lt;span style="text-decoration: underline;">aylar önceki sızıntılar</span> bize göstermişti. iPhone 5'in ekran katmanlarının azaldığını ve yeni bir ekran teknolojisi kullanacağını da &lt;span style="text-decoration: underline;">bu haberimizde</span> sizlerle paylaşmıştık. Cihazın A6 çipi ile geleceğini ise geçtiğimiz günlerde &lt;span style="text-decoration: underline;">burada  söylemiştik</span>.


Kısacası iPhone 5, teknolojiyi ve CHIP Online'ı yakından takip edenleri hiç de şaşırtan bir cihaz olmadı. iPhone 5'in incelenmesi ve bir miktar zaman, onun hakkındaki görüşleri netleştirecek.

Tüm Konu: iPhone 5 bombası, gerçekten "patladı" mı?

Resimlerle: iPhone 5'den resimler ve fazlası

Kaynak: www.chip.com.tr

Banned
13-09-2012, 03:37   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 23
939 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eyl 2012

 

0

Lightning connector da thunderbolt yerine usb koyunca cidden hayal kirikligi oldu.