iPhone 5'in parçaları yine sızdı

iPhone 5'in sensörleri, koruyucu tabakası ve fazlası sızdı! Peki bu parçalar neye işaret ediyor?

iPhone 5'in daha fazla parçası sızdı

12 Eylül'de Apple tarafından tanıtılmasını beklediğimiz iPhone 5'e ait olduğu iddia edilen dahili bileşenler, internete sızmaya devam ediyor.

Bu kez sızan iPhone 5 parçaları arasında sensörler, düğmeler ve kasalar var. Daha önce adını pek duymadığımız iColorOS adlı web sitesinin sızdırdığı resimler, iPhone 5 söylentilerini alevlendirecek nitelikte. Parçalar arasında bulunan ince bir metal tabakasının, telefonun arka yüzeyinde EMI koruması için kullanılacağı düşünülüyor. Parçanın ne işe yarayacağı kesin olarak bilinmiyor, ancak boyutuna bakarak daha büyük bir iPhone'un bizi beklediğini söylemek mümkün. Yeni iPhone'un ekranının "uzayarak" 4 inç veya daha büyük bir ekran ile gelmesi cep kullanıcıları tarafından yoğun bir biçimde talep ediliyordu. Son sızıntılar da iPhone 5'in gerçekten daha büyük bir ekranla geleceği ipucunu bizlere veriyordu.

Resimleri sızdıran iColorOS'un web sitesi şu an çökmüş durumda. Dolayısıyla şimdilik parçalar hakkında daha fazla bilgi edinemiyoruz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

yahu tanıtılınca göreceğiz işte, nedir bu yapılan yorumlar tahminler, yeni iphone çıkınca hayatımızda hiçbir eksik kalmayacakmı, herşey çok mu güzel olacak ? nedir bu , neyin mücadelesi anlamadım ki, bi oturun kitap okuyun film izleyin rahat dolu-dolu haber yapın yayınlayın bilgi edinelim, yorumlarınız ve tahminleriniz size kalsın tamam mı.

@13 Ağu 2012 14:38 :) :) :) sanırım sonsuz hayatın şifresini verecek iPhone 5 ayrıca gençleştirecek miş de. ışınlandıracakta :) :) :D

Yazık adam kandırıyorlar

harikulade ve muazzam.....

Bir arada birlestirseler daha guzel olacak

bunlar apple'ın oyunları.

YUNİS KANBUR

3.5 inç üzerine çıkarsa hem fiyasko olur bu appliyanlar için hem büyük ekran bekleyenler bizde de androidiyanlar gibi 3 üstü ekran olsuncular biraz sevinir. elma en iyisini düşünmek zorunda

anlaşılan apple ın ipohone 4 ten sonra tasarımı pek değiştirmeye niyeti yok tasarım olarak iphone 4 le aynı hemn hemn apple takıntısıda nedir anlamadım gitti zaten :))

iPhone 4s bircok acidan androidi gecen bi telefon, 5 cikinca android kullananlar goriyim sizi

telefonu gereksiz bi uzunlukta eğer böyle olacaksa.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir