iPhone 5'den resimler ve fazlasıiPhone 5 - daha büyük

1 / 21

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

fark göremiyorum ya sen

@13 Eyl 2012 15:53 ben gayet net görüyorum sen bence şimdiden gözlük kullanmaya başla...

ya ufak bi değişiklik yapıyolar kakalıyolar millete 2500 e nokıa gibi varmı iphone çöpe nokıa cebe

@14 Eyl 2012 11:26 hadi ordan dunku cocuk ne anlarsin sen telefondan sen git ciklet cigne

BİZİM MİLLET SEVER BÖYLE TEKNİK HAREKETLERİ

bence,iphone 5 çok güzel bir telefon.

bence bu iphone 5 DEYİL 4S1 bu gidislede 4s2 4s3 diye gider cünki 4s ten farkı yok tabi ileride 5s cıkacagı kesin

samsungtan asla vazgeçmemiıphone de kullandım ama samsung kadar özgür ve işlevli değil..

iphone 5 almaya deger kalite kallavi gerisi bos

resmen saçmalik. böyle teknoloji degil. milleti soyuyorlar bir tek. şizofrenik sancı yapar almayin =)

iphone sadece markasını satıyor, bu telefonu alan zaten kalite ve kullanışlılık için almıyor. Ki taklitleri çıktı artık, ayırt etmenin mümkün olmadığı, insanlar etilerde, bebekte bile taklitlerini alarak iphone diye hava atmaya çalışıyor. İnşallah s3'ün taklidi çıkmaz.

Al işte. Samsung a plastik diyenler buna ne diyecek acaba. Teneke mi? Aynı ilk İPhone daki gibi arka kapak vasatın altında bir kalitede. Apple ın kaliteli arka kapağı olan bir ürününü görecek miyim bakalım. Biri hemen çizilip kırlan cam. Biri kolayca çizilen plastik. Diğeri de yumuşak alüminyum. Hepsi de dandik malzeme. Ondan sonra yarış arabalarında kullanılan polikarbon malzemeye plastik der bu Cahil kesim.

ABD'de kontratsız fiyatı 800 küsür dolar. Türkiye'de ki çakallar bunu fırsata dönüştürüp 3 katına satmaya çalışıyor. Sonra iPhone pahalı muhabbetleri çıkıyor. Aslında pahalı filan değil, çakallar bizleri koyun gibi sağmaya çalışıyor. Ben iPhone 3GS kullanıyorum işimi görüyor. İnat ettim yeni iPhone almıyorum. Alırsam da 4S düşünüyorum.

cıksada alsak ya

hava atmak icin boyle telefonlara para vereceginize bir yoksula ekmegi copten cikaran bir yoksula gunde 1 lira verinde copten ekmek yemesin ''DUSMEZ KALKMAZ BIR ALLAHTIR''

almak için sabırsızlanıyorum.

ispanyadan almanın bir sakıncası olur mu acaba

samsung galaxy s3 alın teknolojinin tadına varın ;)

sizde samsung galaxy s3 alın . teknolojinin keyfine varın. :)

önümüzdeki hafta italyaya gidicem orda fiyatlar uygunsa be nde ip5 almayı düşünüyorum, ayrıca 2. el fiyatını da hesap eden biri olarak 2000tl olan s3 1500tlye 5 ayda düştüğünü de gördükten sonra s3 ile işim olmaz dedim

@22 Eki 2012 02:39 İtalya da da tek olarak satışı henüz yok.

galaxy s3 almayın,emin olun 1-2 aya kalmaz s4 çıkar.samsung ne yapacağını şaşırdı,hiçbir standardı yok,piyasayı telefon bombardımanına tutuyor.ama apple öyle değil,niş bir mağaza gibi zerafeti ve sadeliği veriyor.

@28 Eki 2012 19:48 google play market için genelleme yaparsam çok dandik olduğunu söyleyebilirim.

galaxy s3 kullanıyorum öncesinde 4s, bu iki cihaz arasında 3 kere değiştirerek gidip geldim, kullanmadığım yüksek model cihaz da kalmadı diğebilirim. s3 çok iyi bir cihaz ama pentile pixel diziliminden kaynaklı vasat ekranı kötü. bunun dışında ya arayüzünden yada android den kaynaklı (4.1.1 jally bean yüklü) hala aşırı kasmalar devam ediyor ve asla ios un stabilliği , akıcılığı ve pratikliği yok, düzeltselerde güzel bir şekilde kullansak ama yok maalesef iphonun bu özelliklerini aramıyor değilim . bu gidişle iphone 5 amerika simfree çıkınca bir arkadaşa 700 dolardan aldırıp kullanmaktan başka çare yok her ne kadar tipini pek sevmesemde gidiş bu yönde.alacak arkadaşlar iyice incelesinler heves edip alıyoruz değiştirmekten maddi olarak anamız ağladı vallahi. iyi alışverişler.

4aydir s3 kullanicisiyim ve hersey mukemmel hala piyasanin en iyisi cok memnunum

Samsung s3 den not 2 ye geçtim ,i phone 2kere takla attırır özellik ve hızıyla.

harikulade bir cihaz.....

Sen de yorum yaz

iPhone 5 - daha büyük

Apple, iPhone 5 ile beraber ilk kez 4 inç'lik ekranlara adım atıyor. Ekranın oranları iPhone 5 ile 16:9 olarak değişiyor ve yeni iPhone, daha uzun bir ekran sunuyor.