iPhone 5 bu defa fena sızdı!

iPhone 5 ne zaman çıkacak, neler sunacak? Cevaplar işin tam merkezinden gelen bu haberde...

iPhone 5 bu defa fena sızdı!

Hüseyin Cem Köylü

En büyük iPhone üreticisi olan Çinli Foxconn fabrikasından adı açıklanmayan bir çalışan, iPhone 5 olarak adlandırılan bir cihazın üretimine başlanmak üzere olduğunu söyledi. 9to5Mac'e konuşan kaynak, birbirinden biraz farklı değişik birkaç örneğin dolaştığını, fakat hangisinin üretimine başlanılacağına henüz karar verilmediğini aktardı.

Foxxcon çalışanı, örnekler arasında belirgin benzerlikler olduğunu da söyledi. 4 inç (ya da daha büyük) ekran ve tamamen farklı bir tasarım... Yeni tasarımın 4/4S 'ten daha uzun ve geniş olduğu da bilgiler arasında.

Geçtiğimiz yıl, ilkbahar sonuna kadar iPhone 4S'in üretimine başlandığını görmedik, bu yüzden de tahmin edilenden daha geç, sonbaharda çıktı telefon. Taze raporlar, iPhone 5 üretimine yakında başlanacağını söylüyor. Görünen o ki Apple eski rutini olan, yazın WWDC'de telefon tanıtımına geri dönüyor.

Tabii ki tek bir söze inanmamak gerekir, fakat aynı çalışanın geçtiğimiz yıl iPhone 5 değil, iPhone 4S tanıtılacağını da doğru raporladığı söyleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

4 inch ya da daha büyük ekran yapamaz çünkü başkaları yaptı. taklit olur :)

apple aha bu iphone 5 diyene kadar inanmam :(

Umarım bir an önce çıkar

vala gerçekten çok fena sızmış...

4s her ihtiyacı karşıyalacak kapasitede bir telefon. 4s alırsam uzun süre telefon değiştirmem diyorum. tabi 5'in pil ömrü büyük etken olur. 2 gün kullanılabilen bir iphone dnyayı tartışmasız bir biçimde fethedebilir.

4 inch ya da daha büyük ekran yapamaz çünkü başkaları yaptı. taklit olur :)

komik çocuk ilk önce tablet yapmayı öğrenin hadi bakim....

Artık bu söylemlerle heyecanlandırmıyorsun Apple...

apple aha bu iphone 5 diyene kadar inanmam
-------------------------------------------------------------------------
Merhaba ben apple aha bu iphone 5

eger iphone alirsam 5 degil 10 ciksa ben yinde 4s alirim cünkü ekran büyüdükce pil ömrü kisalir ve sonrada derlerki pilli gidmiyor lazim değil android herseyi karsiliyor samsung galaxy s2 s3 yeter 5sede 10da

baslıyoruz yine...iphone yapımcısınddan dev produksiyon !!! coming soon..

Arkadaşlar yeni s3 aldım ugluma yönünden çok zayıf yuklenen uygulama benim yok arama kaydimi yok telefon rehberimi istiyr eden android aldım telefonum bozuldu yani kirildi desem daha yerinde olur en azından @ postalarimi takip etmek için samsun

Kim ne derse desin bu işin mersedesi apple

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play