Geçmişten geleceğe 32 dokunmatik cepSony Clie

2 / 32

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

dokunmatik ekranı iphone nın bır bulusu gibi durmadan anlatan fanlara nokia ya sony ve ericsson cvbını yıllar once vermıss de arsıve saklamıs bile !..western88

her gördüğü dokunmatik telefonu "iphone çakması" etiketiyle küçültenlere en iyi cevabın bu resimlerle verileceği görüşündeyim.Tüm dokunmatik modeller iphone dan sonra çıkmış olsaydı bile aralarındaki birçok fark "özentilik" sıfatından arınmalarına yardımcı oluyor bence diğer dokunmatik telefonların..

Kendini gelistirememislerse bu apple sucu degil tabi teknolojiden anliyana

kimse iphone için dokunmatik ekranı o geliştirdi diye cümle kurmuyo. sadece dokunmatik teknolojisini gerçekten başarılı bir şekilde geliştirdiği için yorumlar alıyo..

ben şimdiye kadar nerdeyse bütün dokunmatik telefonları kullandım şuanda elimde iphone var ve çok memnunum 1ay içerisinde iphone 4 getirticem hollandadan şimdiye kadarki telefonlarımın içinde en çok sevdiğim iphone du ve hepinizede tavsiye ederim

bende iphone kullandım,nezaman hdd2 ile tanıltım,hemen iphonu yegenime verdim.Dokunmatik,teknoloji hdd2 dir,diğerleri bastırmatik :)

Sen de yorum yaz