İşte tasarımı baştan aşağı yenilenen iOS 7!Baştan aşağı değişten iOS 7 karşınızda

1 / 38

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

windows phone 8 işletim sistemini anımsattı sanki :)

Iğrenç olmuş. Androidde zaten olan seyleri yenilik diye kakalamaya çalışıyorlar :)

ne ios ne orjinal android :D rootlayacaksın baba gibi rom yapan fedailer var onlardan çakacaksın adamlar gerçekten rom yapıyolar note 2 ye denemediğim rom kalmadı hepsi ayrı farklı :)

@Techno_Mnyk Elalemin yaptığı rootlu işletim sistemlere nasıl güveniyorsunuz?

@13 Haz 2013 00:20 Elalemin NSA'li Apple'ına nasıl güveniyorsan öyle... Açık kaynak diye bir şey var, değil mi?

@13 Haz 2013 03:56 Birisi dünyanın en önemli şirketlerinden biri, diğeri ise kim olduğu ne amacı olduğu bile belli değil.

İnsanlar Apple hep şu özellikleri getir iOS e yok bu özellikleri getir iOS e yok görünümünü değiştir... Adamlarda en uygun sekilde yapıyorlar ve şimdide aynı android yok aynı Windows phone... Bi karar verin artık.

@13 Haz 2013 00:34 problem o değil, birçok şeyi yanlış (ç)aldılar. Mesela jantı eskiyen bir arabaya çin malı çirkin bir jant takmak gibi. Sorunu çözüyor ama doğru düzgün yapmıyor, ki, Apple'ın "geç ama kaliteli" sloganını yerden yere vuran bir şey. Umarım final sürümünde saçmalamaktan vazgeçerler.

...ve bir efsane daha son bulur

Ahh steave jobs nerdesin tim cooc batırdı Apple yi

İnşala ipad için güncelleme gelmez

Arkadaşlar derleme sürümü olan ios 7 beta 2 sürümünü kurdum ve sizlere deyimlerimi paylaşmak isterim; * Ana kilt ekranı tamamen iphone çizgisinden çıkmış ve bildiğini android çakması gibi görünüyor. * Kamera tamamen elden geçmiş, belki instagram'ı sık kullananlar sevebilir ama benim görüşüm hiç ama hiç kullanışlı değil. * İlk başta değişen menü renkleri itici gelebiliyor ama biraz gözler alışınca hiçde fena değil. * Menü ve sekme geçişlerinde ki efekt çok gereksiz ve nahoş. * SMS ve arama engelle yıllardır gelmesi gereken büyük bir eksiklik. Nihayet bu tamamlandı. * Alttan gelen işlev menüsü (wifi bluetooth aç kapa gibi) güzel fakat, üstten açılan menüde yer alması daha akıl karı olabilirdi. * Cihazda bulunan birçok arayüz dinamik bir form kazanmış. * Telefonun açısına göre hareket eden arka plan çok yapmacık. Kısacası ios7'nin tek artısı arama ve sms engelleme. Geriye kalan herşey çok basit ve eminim ki bu kadar gereksiz hareketler yüzünden şarj süreside kısalacaktır. Yani Klasik cevap Steve Jobs'un ölümünden olduğu gibi, Apple saçmalamaya devam ediyor.

olmamış...

Oyuncak gibi olmuş iPhone'un tüm modellerini kullandım en memnun kaldığım sürüm ios 4 dü hem sade hem şık şimdi galaxy s4 kullanıcısıyım ama tabletim İpad 4 retina ekranlı iOS 7 gelecek diye korkuyorum

Gayet güzel sen niye ...

İğrenç ötesi bir sürüm

iphone asil sanırdım.. WP ile andorid karışımı bir şey olmuş renk uyumu ''0'' iyi ki geçen sene iphone almamışım. isabet olmuş.

Geri dönmenin bir yolu yokmu !

İos 7 pişmanlıktır...

Arkadaşlar bende de ıphone 4 var s falan değil. Sizce ıos 7 yüklemeli miyim ?

@27 Eyl 2013 13:24 iphone4'e kurdum. yeni gelen özellikleri ve tasarımı çok beğendim. ama çok fazla pil tüketiyor: Eskiden 16 saat ortalamam vardı, artık 8 saat dayanmaya başladı -pil tasarruf önerilerini uygulamama rağmen-. O yüzden eski haline döndürmek için şu an forumlarda geziyoru.

@27 Eyl 2013 13:24 Fazla tavsiye etmem çünkü iphone 4'de çok şarj yiyo 2 saatte bir şarjı bitiyor

@27 Eyl 2013 13:24 yükleme kasıyo

@13:54 Evet, indirebilirsin. Ancak dikkatli ol-takılmalar yaşayabilirsin. Yine de bu doğal, çünkü iPhone 4, tam 3 yıllık bir cihaz. Ve destek hikayesi böylece bitmiş oluyor... iOS 7.1.3 sanırım iPhone 4'e gelen son iOS güncellemesi olacak ve (iPhone 4;) iPhone 3GS, 3G ve 1'in ait olduğu yere gidecek-cennete.

iphone 4e dinamik arka planlar yüklenemiyor mu?

iso 7.1.3 nerden yukleye bilirim

İPOD 1 VAR İOS 7 YÜKLENMİYO

iOS 7 her zaman ki gibi yine muazzam ötesi olmuş ama tabi ki kullanmasını bilene... tebrikler ve teşekkürler Apple...

ya iphone'a parası yetmeyenler yazmasın lütfen :)

Berbat maket tekefon olmuş

Sen de yorum yaz