İşte Windows 8'in yeni kilit ekranlarıWindows 8'in varsayılan kilit ekranları

1 / 6

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

1,2 tane hariç çok kötü, biraz özenin şunlara microsoftçular..

gördüğüm kadarıyla windows 8 pek iyi görünmüyor

ÇOK YANLIŞ WİNDOWS 8'İN BAŞLAT MENÜSÜ VAR.

VALLA BUGÜN SAMSUNG' UN WİNDOWS 8 NOTEBOOK' U ALDIM PC SÜPER AMA WİNDOWS 8 YARAMAZ BAŞLAT MENÜSÜ YOK

@30 Eki 2012 23:25 olmazmı sol alt köşeye sag tıkla bak bakalım neler var ögrenin evvela..

bende bir program var kurunca başlat menüsü geliyor

Bu devirde hala başlat menüsüne ihtiyaç duyan dinazorların olması ne büyük bir ayıp...

@17 Ara 2012 16:42 Bence başlat menüsünü eski sayıp ihtiyaç duymamış gibi görünüp, windows 3,1 mantığının geri geldiği windows 8 i yeni sanmak dinazorluk olsa gerek.

@11 Oca 2013 08:10 8 daha çook değişecek gelişecektir. anlamsız dediğiniz yeniliğin dokunmatik ekranlarlar için olduğunu bilerek hala metro arayüze dil uzatanlara anlam veremiyorum.

@03 Mar 2013 21:25 Metro arayüzün dokunmatik ekranlar için güzel bir şey olduğunu herkes biliyor. Masaüstü bilgisayarları için başlat menüsünün yerini tutamaz. Bunu sen de iyi biliyorsun. Microsoft bunu sadece milleti metro arayüze bağlayıp windows store unu geliştirmek için yaptı. Ama windowsu kaybetme riskini hala adam gibi gözönünde bulundurmuyor.

@17 Ara 2012 16:42 dinazor sensin herkes herşeyi bilmek zorundamı bir win 8 pro kullanıcısı olarak senin gibi dinazorları kınıyorum

oyun hak getire...... başlat menusunun yerindeki başlangıç ile başlat BİRBİRLERİNE GİRDİLER. BİRİ ALTTA BİRİ ÜSTTE..DEVAMLI YER DEĞİŞİYORLAR. ........... ACAİP BİR WİNDOWS TÜRÜ .....VESSELAM.. HER GİRİŞ ÇIKIŞTA..İLLEDE ŞİFRE İSTİYOR .....BU MERET..!! ŞİFRE İSTEĞE BAĞLI DEĞİL..WİNDO WS DİNAZORLARININ KEYFİNE BAĞLI..BU ŞİFREYİ NASIL KALDIRACAĞIZ..BİLEN VARMI? İŞ YERİNDE İYİ OLABİLİR AMA EVLERDE..İYİ DEĞİL.. HEM SONRA isteğe bağlı olmalı.. WİNDOWS,TA ZORAKİ ZEYTİN YEDİRTİYOR. MİSALİ GİBİ. SONRA OYUNLAR ÇIKMIYOR. ÇOK HATA VERİYOR. HELE HELE EN BAŞTA BİR ÇERÇEVELİ MAVİ PENCERE VAR.4 DİLİMLİ. ULAN WİNDOWS BARİ BU PENCERENİN DİLİMLERİ RENK DEĞİŞEREK 7,DEKİ GİBİ.. HAREKET ETMELİYDİ..AMMADA ZEVKİZSİN WİNDOWS..! İLK YUH... BİRDE BİR BALIK VAR 8.1 DE EVLERE ŞENLİK..koskocaman okyanusta bula bula bu kanatlı mı kanatsızmı kuyruğu gövdesinden büyük bir ACAİP BALIK BULMUŞ ORAYA KOYMUŞ..BALIK DEĞİL SANKİ ÇİÇEK GİBİ BİŞEY.....İKİNCİ YUUUUHH..WİNDOWSŞŞ ACAİPSİN BE....BİRDE ŞİFRE GÖNDERİYOR HESABIN AÇILMASI VE MECBURİ beğen İSTİYOR..YA SEN YAZILIMCIMISIN YOKSA zulum eden kral, mısın WİNDOWS...ÜÇÜNCÜ YUHHHHH. .......... DONMASI VAR...HATA,SI VAR..KAPANMAMA HALİ VAR..BAŞLAT I BULMAK ZORUNLUĞU VAR..VAARR.WİNDOWS..pencereler...yuh yuh.yuh.. sana hiç yakışmadı windowsu yönetenler. ZEVKSİZ VİNDOVS..tr.yazdım.ohhh.

VINDOVS8.1 KULLANIYORDUM AMA UYUMLULUK GORUNUMU SIMGESI YOK VIN 8 DE OLAN BU SIMGE NEDEN 8.1 DE YOK BILEN VARMI MICROSOFTU ARADIM AMA 8.1 YOK DERLER ANLADILARSA TABI NE DEMEK ISTEDIGIMI BUYUK EKSIKLIK BENCE BU SIMGE SAYFA YENILEMEK IÇIN BUYUK KOLAYLIK ACILEN GERI GETIRILMELI BENCE

BEN WİNDOWS 8'İ İYİCE ÇOK FAZLA BEĞENDİM.

Sen de yorum yaz