Sinir bozucu 10 tip!Ergen cep telefonu bağımlıları

1 / 10

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

bide bunlara ilave olarak sırf cep telefonunu göstermek icin cep telefonunu kulagına dayayıp konusuyomus gibi yaparak foto cektirip facebook a koyanlar var
bu tiplerin genelde elinde yada kolunda bide dövme olur onuda millete göstermeye calısır

Yırtıldım gülmekten yaw:) En gıcık olduğum tipler sinema ve otobüste bağırarak konuşanlar. Ben telefonu kapatınca herkes bir garip bakıyor, bazen tırsıyorum yanlış mı yapıyorum diye. Huyum kurusun her çalan telefona bakmam:) Çağrıları aramam:) Eskiden çok mesaj çeksem de şimdi sadece not tutulması gereken şeyler için sms atarım. Kusura bakmayın ama bayram mesajı çekip arama yükümlülüğümü üstümden atmam :) hep o yükümle dururum :) 5 dk önce gördüğüm arkadaşımı telefonla arayıp sohbet etmem :) Önemli değilse aramam:)

hahahah Çok doğru bir tespit :D

Benim de en sinir olduğum tipi ilk sıraya koymuşsunuz sevigli CHIP :) Elinde sürekli telefonla gezen tiplere uyuz oluyorum (çoğunlukla bayan oluyor bunlar). Gözü sürekli telefonda, sürekli birşeyler yazan tipler. SMS paketleri çıktı çıkalı hastalık haline geldi bu mesaj atma. Halbuki görüşme ücretleri de çok uygun artık, bazen mesajdan daha da ucuza geliyor aramak. Bana mesaj yazmak külfet gibi geliyor artık.

Tüm resimlere baktım.Hepsi çok güzel olmuş.

Süpper olmuş :)

Birinci sıradaki tiplere her ne kadar uyuz olunsada en dikkat çekenide odur. Bunlar arasında hep bir sevgili sayısı bakımından rekabet vardır. Dedikodu ve gıybette olimpiyatlarda yarışırlar. Dünyanın neresinde ne moda ise gençlerde 1 saat içerisinde onlarda görürsün. Hafızası gelişmemiş ve anlık mutluluk peşinden ömür boyu koşanlarıda yaygındır. Eğer böyle bir arkadaşınız varya ve bir buluşma saati belirlemişseniz 1 saat geç gidin nasıl olsa o 1,5 saat sonra gelecektir. Aynada kendilerini kaybetmeyeni yoktur neredeyse. Umarım iyi bir ilave olmuştur :)))

Sen de yorum yaz

Ergen cep telefonu bağımlıları

Konuşma yeteneğini birkaç nesil içerisinde kaybedecek olan kullanıcılardır. Yanındakine bile SMS atar, ne sokakta, ne derste durur ve 1000'lerce kontör yakar. Her türlü bedava mesaj paketini onlara sorabilirsiniz. Sürüler halinde gezmeyi yeğlerler ve parklara yakın yaşarlar.